3. apríla 2018

POZNÁTE GLOSSIER?

Priznám sa, gro blogerov a youtuberov, ktorých sledujem nie je zo Slovenska. Väčšinu tvoria britské influencerky, ktoré niekedy minulý rok začali testovať americkú kozmetiku Glossier. Práve táto značka ma zaujala natoľko, že som ju chcela okamžite vyskúšať tiež. Ale.. dlhú dobu doručovali objednávky len do USA a pred pár mesiacmi spustili shipping do UK, Puerto Rica a Kanady, nič viac. Našťastie mám super kamošku, ktorá mi pred časom priniesla vysnívaný balíček priamo z New Yorku a ja som sa tiež mohla pustiť do testovania. Čo v ňom bolo?


Asi najospevovanejším produktom tejto značky je Milky Jelly Cleanser. Tento krémový odličovač/čistiaci gél splnil moje očakávania do posledného. Líčidlá odstráni dokonale a vďaka neutrálnemu pH a krémovej textúre je odstraňovanie mejkapu s ním veľmi jednoduché a príjemné. Stačí naniesť dve pumpičky na tvár, premasírovať a zvyšky mejkapu odstrániť navlhčeným obrúskom. Pleť je krásne čistá a čo je hlavné, bez pocitu nepríjemného pnutia.


Žiaden mejkap nebude vyzerať pekne na suchej pleti, ktorej na pohľad chýba život. Priming Moisturizer je práve tým produktom, ktorý zaručí, aby pokožke tváre nič nechýbalo a mejkap sa nanášal bez problémov. Teda, mal by.. pre moju zmiešanú pleť je tento krém asi málo mastný a vyživujúci a pri vrstvení sa veľmi dobre nevpíja a zanecháva nepríjemný film, na ktorý sa mejkap nanáša len veľmi zle. Škoda, no sto ľudí, sto chutí. Niekomu s mastnou pleťou by mohol vyhovovať viac. 


Viacúčelové produkty sú v dnešnej uponáhľanej dobe na nezaplatenie. Balm Dotcom je asi najlepší balzám na pery, aký som kedy skúsila! Naozaj! Okrem toho si poradí s každým suchým miestom na tele, s kožičkou okolo nechtov či dokonca so svrbivým ekzémom. Vyrába sa s viacerými vôňami a farbami, no ja som si priala práve ten originálny, bez príchute. 


Všetky produkty značky Glossier sú navyše dermatologicky testované, hypoalergénne, bez parabénov a samozrejme nie sú testované na zvieratách. Oku lahodiacim bonusom sú určite krásne minimalistické a veľmi dievčenské ružovo biele obaly. Snáď sa čoskoro dočkáme aj doručovania k nám. Priali by ste si vyskúšať kozmetiku Glossier? 

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig