25. novembra 2017

MOJE POKLADY


Mojim verným sledovateľom a čitateľom je isto známe jedno z mojich životných hesiel - kvalita nad kvantitu. Ním sa riadim aj pri výbere šperkov a doplnkov. Zo straky, kedy sa mi páčilo všetko žiarivé a ligotavé som som prešla na celkom konzervatívnu a minimalistickú úroveň. Väčšinou si vystačím s jednoduchými zapichovacími náušnicami, hodinkami a mojím Tiffany´s náramkom, ktorý z ruky ani neskladám. Zaujíma Vás, aké poklady mám doma? Poďte nakuknúť do mojej šperkovnice.


Šperkovnica sama o sebe bola dávnym vianočným darčekom. Je značky Fossil a vôbec neviem, či sa ešte dá zohnať. Všetky (štyri) náhrdelníky, ktoré momentálne vlastním mám zavesené na praktickom stojane, ktorý som našla kedysi niekde na internete. Náhrdelníky a retiazky teda veľmi nevyhľadávam, nechala som si len dva výrazné, retiazku s medailónikom s mojím znamením a striebornú retiazku, ktorú som dostala k maturite od rodičov. Na čo si však najviac potrpím, sú hodinky. Momentálne striedam týchto päť, podľa nálady a outfitu. Zlaté Michael Kors boli darčekom k bakalárskym štátniciam, druhé zľava Larsson & Jennings k tým rigoróznym. Obľubujem tiež značku Daniel Wellington a v poslednej dobe asi najviac nosím kombinované hodinky Festina. Vlastním aj zopár náramkov, najhodnotnejším je okrem toho dreveného z ďalekého Japonska asi strieborný Pandora. Koráliky a prívesky na ňom mám od ľudí, na ktorých mi záleží a pripomínajú mi významné udalosti a príležitosti. Nemalé zastúpenie medzi mojimi pokladmi majú náušnice, tie nosím každý deň. Mám rada kvalitnejšie, preferujem značky Swarovski a Dyrberg Kern, no asi ako každá žena, túžim po jednom páre diamantových :) Okrem nich sa dajú u mňa nájsť aj klasické perličky a moje obľúbené sú aj výraznejšie kruhy s perlou. 


Toto je moja aktuálna (takmer) každodenná voľba. Hoci moja šperkovnica neskrýva kilá zlata a drahých kameňov, s jej obsahom som spokojná. Dokonale reflektuje môj štýl a mňa ako takú. Čo sa Vám z nej najviac páči? *sponzorovaný obsah 


SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig