19. septembra 2017

TOP TRENDY JESEŇ/ZIMA 2017S novou sezónou už tradične prichádzajú aj nové módne trendy. Ja sama nemám veľmi rada pojem "trend", zastávam skôr názor, že každý by mal nosiť to, v čom sa cíti a vyzerá dobre, čo patrične reprezentuje jeho povolanie a osobnosť a nie sa slepo a za každú cenu riadiť posledným módnym diktátom. Na každú novinku z prehliadkového móla treba hľadieť triezvo a rozumne zvážiť, či sa nám do šatníka vôbec hodí. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo odporúčam viac investovať do nadčasových a klasických kúskov a po trendoch siahať skôr v dostupnejších "high street" obchodoch.  Na nadchádzajúcu sezónu jeseň/zima 2017 som vybrala päť trendov, ktoré určite zakomponujem do svojho šatníka. Aké budú tie vaše? 


ČERVENÁ


S červenou farbou sa teraz doslova roztrhlo vrece. Keby ste mali do svojho šatníka doplniť jednu jedinú farbu, určite by to mala byť práve červená. Nosí sa pokojne od hlavy po päty v kostýmovom prevedení, na kabátoch, bundách.. Ak nie ste až také odvážne, skúste červenú na topánkach alebo kabelke, prípadne outfit oživiť červeným šálom. Veľmi zvažujem červený kabát s opaskom a po rozume mi behá aj praktická červená crossbody kabelka. 


MOTORKÁRSKE ČIŽMY


Okrem klasických členkových čižiem sú to práve motorkárske "biker boots", ktoré v chladnejších mesiacoch milujem. Páčia sa mi pokojne k šatám či sukniam, kontrast toho klasicky ženského a  "drsňáckych" topánok je presne podľa môjho gusta. Páčia sa mi čižmy na zips s prackami a cvokmi ale aj šnurovacie s metalickým odleskom. Brala by som ich aspoň pätoro! 


OPASOK


Už sám veľký pán Christian Dior vedel, že najkrajšia je ženská silueta v tvare presýpacích hodín. Túto sezónu sa pozornosť opäť zameriava na zvýraznený pás. Či sa rozhodnete pre široký opasok so šnurovačkou alebo klasický s výšivkou, je to na Vás. Previazané budú nie len šaty ale aj saká a kabáty, tak sa nebojte vyskúšať takýto jednoduchý trik na zvýraznenie krásnej ženskej postavy. 


SUKNE


Sukne tu vždy boli a vždy aj budú, no s každou sezónou prichádzajú nejaké menšie či väčšie obmeny. Pre mňa najzaujímavejšie sú momentálne kožené (koženkové) sukne do A a plisované metalické. Baví ma, že sa dajú kombinovať s klasickým tričkom teniskami, ale aj napríklad s elegantným svetríkom a vysokými čižmami. Na tú striebornú to bude chcieť nabrať kúsok odvahy, ale myslím, že to skôr či neskôr určite zrealizujem :) 


SVETRE


Keby sa dalo, pokojne by som existovala len vo svetroch. Milujem ich! A čím väčšie a huňatejšie, tým lepšie! Najkrajšia predstava je sa v chladnom počasí zababušiť do pohodlného svetra a schúliť sa so šálkou čaju do kresla s dobrou knihou v ruke. Svetre zbožňujem nosiť samozrejme aj do práce, pri sedavom zamestnaní, bez pohybu mi býva často chladno. Vyzerajú perfektne s obyčajnými džínsami, ale aj so sukňami a kľudne aj cez šaty. Ten čierny s výšivkou je nádherný! Fantázii sa medze nekladú a v móde už vôbec :)

*sponzorovaný obsah
SHARE:

6 komentárov

Blogger Template Created by pipdig