2. septembra 2017

NEMÁM ČAS


Úprimne, koľkokrát denne poviete túto vetu? Nemám čas si variť, nemám čas cvičiť, nemám čas sa s tebou stretnúť.. Ako by ste sa ale zachovali v takejto situácii, keby ste presne vedeli, koľko času Vám ostáva? Keď zoberieme do úvahy priemerný vek, akého sa na Slovensku dožívame, nie je to až taká ťažká matematika. Znela by Vaša odpoveď rovnako? Nechceli by ste si užiť každú minútu na tomto svete naplno? Ja určite áno!

Vetička "nemám čas" sa stala u nás v partii už interným vtipom. Naozaj nemám čas len strácať čas zaoberaním sa zbytočnosťami, ktoré mi uberajú energiu. V skutočnosti času máme každý rovnako, 24 hodín každý deň a je len na nás ako a s kým ich využijeme. Vždy platí, že kto chce, čas si nájde, na čokoľvek a kohokoľvek. Čas je to najcennejšie, čo niekomu môžeme venovať, pretože sa nám už nikdy nevráti.


Symbolom plynúceho času sú už od nepamäti hodinky. Pre mňa sú nevyhnutnou súčasťou každého dňa, neznášam totiž nedochvíľnosť a pri dobiehaní na vlak či autobus ide niekedy doslova o sekundy. Tak, ako si niekto možno každý deň dopĺňa k outfitu kabelku, ja si volím hodinky. Ako vo všetkom, aj pri ich výbere hrá hlavnú rolu minimalizmus. Niekedy zlatá, inokedy strieborná alebo občas padne voľba aj na kožený remienok. Moja obľúbená značka Daniel Wellington ponúka momentálne skvelý bonus, k nákupu hodiniek dostanete remienok zdarma! Možnosti nosenia sa tak rovno zdvojnásobia! Navyše môžete získať skvelú zľavu 15% po zadaní kódu "SIMPLYNINA" až do konca októbra.
*sponzorovaný obsah

SHARE:

2 komentáre

  1. Mě se DW hodinky strašně líbí a plánuju koupi, pravděpodobně si udělám radost k narozeninám, protože jsou vážně skvělé a vypadají elegantně a nijak přehnaně, ideální do školy prostě :) Ten černý řemínek je boží.

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Skús využiť "moju" zľavu :) sú fakt super, hodia sa ku všetkému, minimalizmus je top a môj nový remienok je perfektný, mám pocit, že mám ďalšie nové hodinky :))

      Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig