29. augusta 2017

TOP 5 LETO 2017


Je to vôbec možné? Nechce sa mi veriť, že leto je už takmer za nami. Hoci milujem jeseň, stihla som si poriadne užiť aj horúce mesiace a objaviť zopár noviniek, ktoré rozhodne stoja za zmienku. Už dlhšie pri svojich obľúbencoch neprekračujem počet 5, núti ma to poriadne sa zamyslieť a spomenúť naozaj len to, čo je úplne top. Táto letná päťka obsahuje aj jeden pre mňa veľmi dôležitý míľnik. Ak sledujete môj Instagram, určite nebudete prekvapení. 


Na začiatku júla sa mi splnil jeden z mojich najväčších snov. Všetci okolo mňa sa zasnubujú, vydávajú, rodia, kupujú nové príbytky a ja som si konečne kúpila auto. Veľmi dlho som si myslela, že sa bez auta zaobídem presne tak, ako doteraz, no mám pocit, že odkedy "ju" mám, otvorili sa mi nespočetné možnosti a život sa mi markantne zjednodušil. Áno, ju, má aj meno, volá sa Gvendolína, familiárne Gvenda a je to biely VW Golf, do ktorého som sa zamilovala na prvý pohľad. A toto bola v mojom prípade tá spomínaná láska cez internet! Vygooglila som, vyskúšala som a bola moja :) 


Keď sa pred pár rokmi začali húfne nosiť ortopedické šľapky ako najväčší módny hit, nechápala som. Nechápala som až dovtedy, kým v jedných neprišla domov moja sis a mala som možnosť si ich poriadne otestovať. Neexistuje žiadna pohodlnejšia letná obuv ako Birkenstock Arizona papučky. Klasické jednofarebné sa mi nepáčia, no holografické hadie, to bola moja voľba. Moje nohy mi ďakujú každý raz, kedy ich uprednostním pred plochými sandálkami. 


Na šperky veľmi nie som, na bižu už duplom nie. Jediné, čo nosím denne je môj náramok Tiffany's z NYC, náušnice a hodinky. Bez tých ani nevyjdem z domu, vedieť presný čas okamžite je pre mňa maximálne dôležité, keďže cestujem do práce vlakom a MHD. Klasické a nadčasové dámske hodinky mi v zbierke chýbali. Tieto hodinky Festina sú vďaka kombinácii kovov a svojmu minimalistickému prevedeniu presne podľa mojich predstáv. 


Jemá a hladká pokožka je najmä v lete, v čase odhalených nôh, veľmi žiadúca. Už niekoľko rokov používam kávový peeling Mark Scrub a inak tomu nebolo ani v uplynulých mesiacoch. Veľmi som si obľúbila citrusovú vôňu a na kokosovú sa ešte len chystám. Skúšala som si niečo podobné vyrobiť aj doma, dá sa to, no nič sa nevyrovná Markovi!


Aj pre toho najväčšieho milovníka teplých letných dní boli horúčavy, ktoré nás zasiahli v uplynulých mesiacoch určite náročné. Náročné bolo v tomto teple udržať aj svoj mejkap celý deň v bezchybnom stave. Úprimne, nedarilo sa mi to, preto som sa snažila počet produktov znížiť na minimum. Na oči som používala jedine maskaru a aby bol môj pohľad čo naj, pustila som sa do testovania séra na rast rias HairPlus od značky Facederma a zatiaľ som veľmi spokojná. 


Aké produkty sa stali v lete Vašimi TOP? *sponzorovaný obsah


SHARE:

4 komentáre

Blogger Template Created by pipdig