14. augusta 2017

LÁSKA CEZ INTERNET?

 
Môjho úplne prvého frajera som spoznala cez internet. Mala som pätnásť, končila základku a všetci okolo mňa sa začali nejak párovať. Možno sa to nezdá, ale vo svojej podstate som celkom introvert a chvíľu mi trvá, kým si k sebe niekoho pustím, takže klasické zoznamovačky niekde vonku alebo v bare nie sú nič pre mňa. Teraz som asi rok single a musím povedať, že som nikdy nebola spokojnejšia, pokojnejšia a šťastnejšia, no nikto nechce byť sám naveky, však? Kde ale spoznať niekoho, kto za to naozaj stojí? Každý deň tá istá rutina, do práce vlakom, z práce rovnako, doma niečo porobiť, nakúpiť, zacvičiť si, prípadne káva či kino s kamoškami. Šanca stretnúť niekoho nového, kto by spĺňal moje stále sa zvyšujúce nároky takmer žiadna. Samozrejme, že občas zmením vzduch a vyberiem sa aj na neprebádané miesta a nové akcie, ale ani to veľký úspech neprinieslo. Kam sa všetci schopní chlapi podeli? Či sú moje nároky až veľmi prehnané? Nemyslím si.. Len jednoducho viem čo chcem a rozhodne viem, čo naopak určite nie.Zvedavosť (a kamošky) ma prinútili nainštalovať si jednu zoznamovaciu mobilnú aplikáciu. Na takejto forme zoznamovania ja osobne nevidím nič zlé, hlavne v tejto hektickej a uponáhľanej dobe plnej výdobytkov modernej techniky. My, ľudia okolo tridsiatky, ktorí už na bujaré diskotéky nechodíme a najlepšie sa cítime v spoločnosti dlhoročných priateľov, veľa možností na zoznámenie nemáme. 

Spraviť si názor na človeka podľa pár fotografií a dvoch - troch viet v popise je síce povrchné, ale prvý dojem môžete spraviť naozaj len raz. A ja na ten svoj prvý dojem zvyčajne dám. Spočiatku žiadna sláva, keď malo prísť na stretnutie, buď som zaradila spiatočku, alebo sa vyskytlo niečo, čo ma od dotyčného bleskurýchle odradilo. Poznám však vo svojom okolí niekoľko šťastných a spokojných párov, ktoré za svoje zoznámenie vďačia práve tejto apke. Človek naozaj nikdy nevie, nádej umiera posledná a možno sa mi nakoniec práve takto podarí nájsť svojho princa.. :) 


kabelka - rebecca minkoff
sandále - topshop
klobúk - asos
okuliare - quay australia

 
 Aké máte skúsenosti s podobnými formami zoznamovania sa? 
*sponzorovaný obsah
foto: fromlenka


SHARE:

4 komentáre

  1. My sme sa s priateľom spoznali tiež cez jednu zoznamku, sme spolu cez 2 roky a nemyslím si, že by som už našla lepšieho chlapa :) treba mať na to šťastie, odvahu a správnu ruku pri výbere :D ved ani obyčajné stretnutie pri prechádzke neznamená, že ten druhý nebude divný alebo že to bude ten pravý :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Mám veľmi dobrú skúsenosť. S priateľom sme sa zoznámili cez zoznamku, už sme spolu 1,5 a rok spolu bývame. Neviem si predstaviť, že by som mala pri sebe iného človeka :) A zajtra ideme na svadbu dvojici, ktorá sa zoznámila cez rovnakú appku na naše odporúčanie. Modnérná hektická doba prináša nové formy zoznamovania, nie je na tom nič zlé.

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig