5. augusta 2017

Domov Je Tam, Kde..

..je tvoja rodina, kde sa automaticky pripojíš na wifi, kde môžeš slobodne behať bez podprsenky. Čo pre Vás znamená domov? Mojím domovom v pravom slova zmysle bude navždy dom mojich rodičov, kde sme spolu so sis vyrastali a strávili zatiaľ najviac času. Druhým domovom mi je už takmer štyri roky aj môj bytík, kam som sa po skončení školy presťahovala.
V rámci možností som sa ho snažila zariadiť v minimalistickom škandinávskom štýle, ktorý je môjmu srdcu a vkusu najbližší. Nemám rada preplnené priestory, vitrínky plné zbytočností a tmavé,  pochmúrne interiéry. V mojom byte jednoznačne prevláda biela farba v kombinácii so svetlým drevom, sivou a s pár farebnými a metalickými akcentami. Keď raz budem veľká a budem mať svoj domček, kde budem môcť rozhodovať doslova o každej tehle, určite si zvolím originálne drevené podlahy a biele kúpeľne, to mi v tomto mojom dočasnom kráľovstve chýba. 

Dôležitou súčasťou domova sú podľa môjho názoru správne zvolené doplnky. Pamätám si, že mne to trvalo zopár mesiacov, kým som bytu dodala teplo a stratil taký ten sterilný pocit novoty. Stále je čo vylepšovať a dolaďovať, preto som sa potešila spolupráci s Favi.sk, kde získa inšpiráciu každý, nech už preferuje akýkoľvek štýl. Už dlhodobo hľadám správne kreslo do obývačky, ktoré by zaplnilo prázdny priestor pri stene a zároveň bolo príjemným oživením celej miestnosti. Pohrávam sa s myšlienkou na farebné, čo je pre mňa veľmi nezvyčajné, no asi by to bola tá najsprávnejšia voľba.V obývačke by som tiež chcela zavesiť niečo na stenu nad sedačkou. Mám obdobia, kedy cielene hľadám správny plagát alebo obraz, ale zatiaľ bez výraznejšieho úspechu. Aj v tomto som sa inšpirovala na Favi.sk, kde je nespočetné množstvo možností.Ako to máte s domovom Vy? Meníte zariadenie a doplnky? Alebo ho máte taký, aký ste si na začiatku vytvorili?

*sponzorovaný obsah

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig