2. júla 2017

Wellness Pre Dušu


Musím sa s Vami o niečo podeliť. Za tých päť rokov, čo blog funguje, som sa asi necítila šťastnejšie a spokojnejšie ako teraz. Čím to je? Čo sa v mojom žvote zmenilo? Uvedomila som si pár vecí, vďaka ktorým si teraz žijem svoj život presne podľa mojich predstáv. Sú to maličkosti, ktoré však zmenili veľa. Všetko, čo sa v našich životoch deje, má svoj zmysel a význam a všetko je v konečnom dôsledku tak, ako to byť má. Snažím sa vo veciach hľadať pozitíva a zbytočne sa netrápiť pre veci, ktoré ovplyvniť neviem. Často stačí len zmeniť postoj a ostatné už ide samo.
K naštartovaniu môjho nového ja mi pomohla aj znovuobjavená kultová kniha The Secret - Tajomstvo od Rhondy Byrne. Kto ju nečítal jednoducho musí! Je jedno, kde ju otvoríte, je plná motivácie, ktorá pôsobí ako ten pravý wellness pre moju dušu. 


Občas si však treba dopriať aj wellness pobyt pre telo. Jeden taký nám spolu s Lenkou bol nedávno dopriaty vo Wellness Hotel Patince. Počasie bolo skvelé, užili sme si bazén, sauny, dobré jedlo a hlavne kľud a pohodu. Stihli sme však aj nafotiť dva outfity v spolupráci s bonprix


Prvým z nich sú tieto úžasné košeľové šaty, ktoré som za tých pár dní, čo ich mám doma, mala na sebe asi päťkrát. U mňa nevídaná koralová farba sa stretla s veľmi pozitívnym ohlasom a ja sa v nich cítim úžasne. Doplnené "pom pom" sandálikmi, metalickou mini kabelkou a zrkadlovými okuliarmi tvoria jeden z mojich najobľubenejších outfitov tohto leta. Ako sa Vám páči? 

šaty - bonprix
topánky - topshop
kabelka - zara
okuliare - quay australia


*sponzorovaný obsah
foto: From LenkaUložiťUložiť
SHARE:

4 komentáre

Blogger Template Created by pipdig