25. júla 2017

Oranžové Líčenie


Každý deň sa snažím spraviť niečo mimo svojej zóny komfortu. Rozhodla som sa, že sa jednoducho nebudem báť a budem s radosťou skúšať nové veci, ktoré mi život ponúka. Vystúpiť zo svojej komfortnej zóny je niekedy fajn aj v líčení. Veľmi sa mi páči súčasný trend teplého líčenia v oranžových tónoch. Zároveň som vyskúšala aj viaceré kozmetické novinky, ktoré ku mne zavítali v posledných mesiacoch. Ako sa Vám páči výsledok? 


Základom celého looku sú nové krémové "insta" tyčinky od Revlon Slovensko. Priznám sa, prešlo veľa času, kým som sa ich konečne odhodlala vyskúšať. Mala som obavy hlavne z hutnejšej krémovej konzistencie mejkapu vo farbe 110 Ivory, predsa len to nie je to, čo pre moju zmiešanú problematickú pleť vyhľadávam. Hoci nepatria k mojim favoritom, veľmi príjemne ma prekvapila najmä krycia schopnosť. Takmer vôbec som nepotrebovala korektor. Z rovnakej rady som vyskúšala aj tmavší mejkap v odtieni 180 Rich Ginger ako kontúru, lícenku číslo 300 Rose Gold Kiss a rozjasňovač. Musím konštatovať, že práve rozjasňovač v odtieni 210 Gold Light som si veľmi obľúbila.

Na samotné oranžové líčenie očí som zvolila jeden jediný očný tieň od NYX v odtieni Sunset Daze. Použila som ho na horné aj spodné viečko a doplnila len viacerými vrstvami maskary. Rovnakú značku som použila aj na kontúrovanie a vyplnenie pier, konkrétne odtieň Stockholm. Výsledok sa mi zdal byť príliš matný na môj vkus, a tak som na vrch naniesla ešte nový HD rúž od Revlon Slovensko vo farbe Desert.


Nemyslím si, že sa takto budem líčiť bežne, no kto nevyskúša, nevie. Hoci ostanem verná svojim neutrálnym béžovo - hnedým tieňom, občasným experimentom sa brániť rozhodne nebudem.


Ako to máte vy? Radi experimentujete s líčením?


*sponzorovaný obsah
SHARE:

6 komentárov

 1. Miluju takováhle letní líčení, ale já je nosím v létě poměrně často a běžně :D :)) Je super, že se nebojíš experimentovat a jdeš i do takových neobvyklých kombinací, protože ti to moc sluší!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvělý článek! Vše nejdůležitější na jednom místě!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tak to je veľmi pekné, príjemné a svieže líčenie vhodné kamkoľvek! :).
  a experimentovať je dobré, človek aspoň vyskúša niečo nové a výjde zo svojej komfortnej zóny! :).

  KEJMY ♥.

  OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig