10. júna 2017

NIKDY NEĽUTUJ SVOJE ROZHODNUTIAPretože v momente, kedy sme to rozhodnutie spravili, sme ho považovali za správne. A v konečnom dôsledku je všetko tak, ako má byť. Nemá zmysel zamýšľať sa nad tým "čo by bolo keby". Minulosť už aj tak nezmeníme. Čo však zmeniť vieme je naša budúcnosť, a to rozhodnutiami a činmi, ktoré spravíme práve teraz. A ja som sa rozhodla.


Čím som staršia, tým sú rozhodnutia serióznejšieho charakteru. Všetky majú však spoločné jedno, cieľ. Mojim cieľom je byť šťastná a spokojná vo všetkých oblastiach života. Mať prácu, ktorá ma baví a napĺňa, cestovať, spoznávať nových ľudí, skúšať nové veci, šialene sa zamilovať.. Keď vieme pomenovať to, čo chceme, všetky rozhodnutia sa robia jednoduchšie.
Veľmi šťastnou ma nedávno spravil aj e-mail od spoločnosti Daniel Wellington. Tieto minimalistické hodinky patria k mojim najobľúbeneším už niekoľko rokov. Classic Petite Sheffield v ružovej zlatej farbe ste na mne mohli vidieť nespočetne veľakrát. Tentokrát som mala možnosť vybrať si okrem hodiniek aj náramok, ktorý ich nádherne dopĺňa. Zvolila som si Classic Petite Sterling s čiernym ciferníkom a náramok v ladiacej striebornej farbe. Ako sa Vám moja voľba páči?


Pásiky sú mojím najobľúbenejším vzorom a v kombinácii s pohodlnými "culottes" a striebornými našuchovačkami tvoria skvelý letný outfit, v ktorom som sa cítila viac než dobre. Že ma horizontálne pásiky a široké nohavice ešte viac rozširujú? Som aká som a nosím si čo chcem, pokiaľ sa v tom ja cítim dobre, všetko je v najlepšom poriadku :)

Ak uvažujete nad kúpou hodiniek značky Daniel Wellington, mám pre Vás zľavový kód "SIMPLYNINA15" na -15%, ktorý platí do 30.06.2017. Príjemné nakupovanie prajem! nohavice - cos 
tričko - gap
klobúk - catarzi
kabelka - rebecca minkoff
topánky - asos
okuliare - tom ford


sponzorovaný obsah
foto: Mário Štefák


Share:

6 komentárov

© Simply Nina | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig