22. júna 2017

Originálna


Načo ti preboha bude bunda v tridsať stupňových horúčavách?! No, popravde, tento DIY alebo "urob si sám" projekt mám rozbehnutý asi od januára. Všetko to však začalo ešte minulý rok jednou bundou z Manga. Pôvodne si ju kúpila moja sis, ktorá ju nenosila a po čase posunula do šatníka našej mamy. Odtiaľ to už bolo len kúsok do toho môjho. Skoro rok mi visela v skrini nedotknutá kým som sa rozhodla ju troška vylepšiť.
S vidinou bleskového procesu s nažehľovačkami som ich pár objednala, ako inak, z Asosu. Všetky som si pekne rozmiestnila, pripravila, dominantnou mala byť tá na chrbte s nápisom Parisienne. Nedbalú eleganciu Parížaniek obdivujem celý život, tak prečo nie, však? Začala som ale tými menšími, ktoré mali na balení aj návod. Všetko šlo ako po masle a výsledok bol presne podľa mojich predstáv. Až pokým neprišla na rad tá Parížanka..


Na obale nebolo okrem názvu značky ani slovko. Zopakovala som teda rovnaký postup ako pri tých menších, no nažehľovačka nechcela držať ani za svet. Po viacerých neúspešných pokusoch mi to nedalo, našla som si priamo e-shop značky Orelia a objavila Ameriku. Z nažehľovačky sa totiž vykľula nášivka! Tento fakt však na Asose akosi opomenuli.. Nevadí, vravím si, prišiť to nemôže byť oveľa zložitejšie. Omyl! Po dvoch páraniach a prišitých teplákoch som to vzdala a obrátila sa na pomoc jednej šikovnej pani krajčírky, ktorá to so svojou mašinkou spravila určite krajšie a lepšie, ako ja v ruke. Aj vďaka nej sa môžem konečne vytešovať z mojej originálnej bundy, akú naozaj nemá nikto :)


Ako sa Vám páči? 

SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig