14. mája 2017

Naozaj To Funguje?!


Pamätáte si na tento článok spred pár mesiacov, kedy som sa pustila do testovania séra na rast rias značky Realash? Naozaj som bola sprvoti veľmi skeptická, ale rozhodla som sa ho vyskúšať poriadne a presne podľa inštrukcií. Aplikáciu séra som zaradila do svojej každovečernej starostlivosti o pleť a keď som ho minula do poslednej kvapky, začalo mi normálne chýbať. Ako moje testovanie dopadlo?
Sérum som používala pravidelne tri mesiace. Už po prvých dvoch týždňoch som si všimla zmeny. Moje riasy, aj keď som ich vždy mala relatívne husté a dlhé, vyzerali oveľa pevnejšie a zdravšie. Čím dlhšie som ho používala, tým bol efekt viditeľnejší. Keď sa ma kolegyňa asi po dvoch mesiacoch spýtala, či som si dala spraviť riasy, vedela som, že som na dobrej ceste. Mala som ich také dlhé, že som si musela zvyknúť na občasné otláčanie riasenky na viečka, no za ten výsledok to stálo. 


Na dobré sa ľahko zvyká. Zámerne píšem túto recenziu až pár týždňov po skončení používania séra. Chcela som vedieť, ako sa riasy budú správať keď ich prestanem špeciálne vyživovať. Podľa očakávaní sa ich stav vrátil do obdobia pred. Každé takéto sérum treba používať dlhodobo, ak chceme dosiahnuť aj dlhodobé výsledky. Vďaka tomu, že toto Realash sérum na rast rias je oftalmologicky testované a absolútne zdravotne nezávadné, pokojne si viem predstaviť používať ho jednoducho stále. Za tie nádherné riasy to stojí! 


Vyskúšate ho aj Vy? :)
*sponzorovaný článok


UložiťUložiť
UložiťUložiť
SHARE:

2 komentáre

  1. Vyzerá fájn, škoda, že si nedala aj fotku pred :)

    www.frenchstyle.eu

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig