29. mája 2017

Moja Obrana


Niekedy je toho na človeka jednoducho veľa. Nedostatok spánku, stres v práci, nepravidelná strava, cestovanie, chladné rána a horúce dni.. Nečudo, že si to všetko skôr či neskôr vyžiada svoju daň. Ani v tomto uponáhľanom svete by sme nemali zabúdať na svoje zdravie a venovať mu patričnú pozornosť. Veď zdravie máme len jedno. Ja som si v uplynulých týždňoch našla jedného skvelého pomocníka, vďaka ktorému zvládam starosti bežných dní oveľa jednoduchšie.


Našla som Moju Obranu, výživový doplnok Ma défense, ktorý je zmesou čisto prírodných látok pozitívne vplývajúcich na fyzický výkon, mozgovú aktivitu, pamäť, hydratovanie pokožky, posilnenie vlasov. Dočítala som sa, že by mal vďaka obsahu antioxidantov a L-karnitínu vplývať aj na redukciou hmotnosti a pevnosť poprsia, no tieto dva aspekty sa bez cvičenia určite dosiahnuť nedajú.


Čo sa ním však zaručene dosiahnuť dá je regenerácia a posilnenie organizmu. Komplex zložiek z liečivých bylín a vitamínov ovplyvňuje zdravie a stav vnútorných orgánov, obnovuje ich, očisťuje od toxických zvyškov metabolických procesov a účinne ich regeneruje. Bylinné extrakty sú precízne vyberané na zvyšovanie obranyschopnosti organizmu. Obsahuje napríklad pestrec mariánsky, chlorellu, zelený čaj, či vitamín C. Tým sa zaručuje jedinečný výsledok v podobe efektívnej a citeľnej podpory imunitného systému. Základom sú však všeobecne známe zásady zdravého životného štýlu, a teda vyvážená strava, dostatok tekutín a pohyb. Keď však hľadáte niečo navyše, určite odporúčam Ma défense, ktorý zoženiete TU.*sponzorovaný obsah

SHARE:

1 komentár

  1. Ja som nejakú dobu dozadu brala nejaké podobné zabletky, ale myslím si, že je to len placebo :) xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig