12. marca 2017

TAJOMSTVÁ MOJEJ KABELKY


Obsah dámskej kabelky o svojej majiteľke vypovedá viac, než by sme si mysleli. Ako ste na tom vy? Máte v nej poriadok, veci prehľadne usporiadané alebo všetky svoje (ne)potrebnosti nahádzané bez ladu a skladu? Nedávno do mojej mini zbierky kabeliek pribudla nová. Ide o moju prvú od značky Ralph Lauren v pre mňa nevídanej šedo-béžovej farbe. Zo začiatku som sa toho obávala, vystúpiť zo svojej čiernej zóny komfortu môže byť trochu riskantné. S odstupom času môžem pokojne konštatovať, že som sa nemohla rozhodnúť lepšie. K môjmu šatníku plnému neutrálnych farieb sa táto hodí dokonale a nosím ju ku všetkému takmer každý jeden deň. A čo sa v nej ukrýva? Kabelka je sama o sebe veľmi priestranná, zmestí sa mi do nej aj môj laptop, dokumenty veľkosti A4, a dokonca aj krabička s obedom, takže je naozaj dokonalá na každodenné nosenie. 


Patrím k tým šťastným ženám, ktoré majú vo svojich kabelkách vždy poriadok. Vlastne, mám poriadok všade, v byte, v šatníku, botníku.. Toto je spôsob ako sa udržiavam pri zmysloch, neznášam totiž niečo hľadať a nevedieť, kde to je. Mojim tipom číslo jeden je mať jednu menšiu kozmetickú taštičku, v ktorej sa ukrývajú všetky maličkosti, ktoré by inak boli rozhádzané na dne kabelky. V tej mojej sa nachádzajú leukoplasty, sponky, gumičky do vlasov, zrkadielko, sprej do nosa, analgetikum pre prípad potreby a antibakteriálny gél na ruky. 


Slnečné okuliare Tom Ford, peňaženka Michael Kors a skladacia nákupná taška z DM nesmú chýbať. Od začiatku roka nosím so sebou svoj "blogovací diár" a pero Parker a poctivo si plánujem články, píšem zaujímavé nápady a myšlienky, ktoré by som asi inak zabudla. Na ZOOTe som pred časom našla skvelý obal na slúchadlá a bol to pre mňa doslova "life saver" objav, konečne ich nemám zamotané v kľúčoch alebo pricviknuté v peňaženke. Hygienické vreckovky by mal mať pri sebe podľa mňa asi každý, nie? Vo veľkom bočnom vrecku kabelky mám vecičky, ku ktorým potrebujem mať jednoduchý prístup. Nájdete tam moje čipové karty a kľúče od kancelárie, balzám na pery a asi tonu nude rúžov a leskov. Každé ráno si dám nejaký iný, hodím ho do kabelky ale cez deň ma ani nenapadne ho použiť. Nikdy. 


Čo sa skrýva vo vašich kabelkách?
Kabelku môžete vidieť aj v TOMTO outfite. 
SHARE:

2 komentáre

  1. Veľmi pekná kabelka Nina. Neutrálne kabelky zbožňujem. Mám podobnú v béžovej farbe od Michael Kors a nedám na ňu dopustiť. Skvelé sa hodí k rôznym outfitom.
    Čo sa mňa týka, je to ako kedy. Občas mám veci pekne zorganizované, inokedy keď sa ponáhľam tak tam všetko len tak nahádžem :)

    MargiFashion

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig