17. marca 2017

KDE HĽADAŤ INŠPIRÁCIU?


Čo vás inšpiruje, poháňa vpred? Kde nachádzate svoju každodennú motiváciu, keď sa vám nechce ani len vstať z postele? Každý sa občas ocitneme v slepej uličke, z ktorej sami nevieme von. V takýchto situáciách často pomôžu maličkosti. Krásne slnečné počasie dokáže nabiť množstvom energie, rovnako ako napríklad hodinka jogy. Inšpiratívny rozhovor môže tiež rozšítriť obzory a priniesť na celú vec úplne iný pohľad. Aj v oblasti módy niekedy dochádza inšpirácia. Hoci sa na nás z každej strany valia nové módne trendy, častokrát nevieme, čo za to naozaj stojí a čo sa oplatí vyskúšať. Ako sa v tom všetkom vyznať?Mojím tipom číslo jedna je rozhodne detox šatníka. Ak neviete, ako na to, určite si prečítajte TENTO článok. Predtým, než začneme bezhlavo nakupovať najnovšie módne kúsky, treba si spraviť jasno v tom, čo naozaj potrebujeme a čo chceme do svojho šatníka doplniť. Druhou radou je otvoriť si napríklad Pinterest alebo Instagram a hľadať a ukladať si obrázky outfitov, ktoré sa nám páčia. 

Vynikajúcim miestom, kde sa dá nie len inšpirovať, ale jediným preklikom aj nakupovať je lovely.sk. O čo vlastne ide? Lovely je obrovský internetový katalóg najpopulárnejších slovenských e-shopov a ich produktov, kde zaručene nájdete to, čo hľadáte. Stačí napríklad do vyhľadávania zadať "červená sukňa" a z množstva ponúkaných si vybrať tú svoju vysnívanú. Ďalšou možnosťou ako sa na Lovely inšpirovať sú outfity a v tejto sekcii nájdete okrem známych slovenských blogeriek aj moju maličkosť. Ak máte chuť na viac čítania, určite nevynechajte Lovely magazín plný zaujímavých článkov. Mňa neskutočne potešil Módny slovník, ktorý by si mal preštudovať naozaj každý! 


V neposlednom rade by sme nemali zabúdať chodiť po svete s očami otvorenými dokorán, pretože inšpirácia je naozaj všade okolo nás! A mohli by sme sa začať aj viac usmievať, čo vy na to? 😊
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig