30. marca 2017

ASOS NákupyTie časy, kedy som na ASOSe nakupovala takmer každý týždeň sú už našťastie preč. Stále je to môj obľúbený eshop, dá sa tam nájsť kopec módnych kúskov ale aj tých klasických za super ceny. Veľakrát tam nachádzam aj "náhrady" za extrémne drahé dizajnérske veci, ktoré hoci sa mi páčia, sú maximálne cez môj rozpočet.

Keď pár sezón dozadu prišla značka Gucci so svojimi papučkami, až tak ma nezaujali, no čím viac ich okolo seba vidím "v akcii", tým viac im prichádzam na chuť. Je pre mňa momentálne nemysliteľné za podobný výstrelok vysoliť nejakých šesťsto eur, takže som sa začala rozhliadať inde. Momentálne ich v rôznych prevedeniach ponúkajú aj mnohé bežné značky. Do oka mi padli kožené, strieborné so zlatou prackou, ktoré do môjho jarného šatníka parádne zapadnú. Samozrejme, kde inde, než na ASOSe. V hlave mám kopec rôznych outfitov s nimi v hlavnej úlohe, už len aby sa na bosé nohy dostatočne oteplilo.


ASOS je v poslednej dobe mojou obľúbenou nákupnou destináciou aj čo sa kozmetiky týka. Ponúkajú množstvo značiek, ktoré u nás (zatiaľ) nie sú dostupné. Od začiatku roka ma lákalo vyskúšať novinku, ktorá vznikla v spolupráci značky Pixi s úspešnou britskou blogerkou a odborníčkou na starostlivosť o pleť Caroline Hirons. Ide o dvojitý produkt, na dokonalé vyčistenie pleti. Polovica balenia je odličovací balzam a druhú polovicu tvorí čistiaci krém. Veľmi sa mi toto 2 v 1 pozdáva, uvidíme, aké bude mať účinky na moju pleť.


Z podobnej kategórie je aj čistiaci balzam značky Elemis, ktorý som si kúpila predovšetkým na cestovanie, ktoré ma v najbližšom čase čaká. Je maličký, takže s ním v príručnej batožine nebude problém.


Asi najviac zvedavá som bola na značku The Ordinary. Už som o nej pred nejakým časom čítala a keď sa objavila na ASOSe, neváhala som. Ponúkajú množstvo produktov v jednoduchom balení, najčistejšej kvalite a čo je hlavné, za mimoriadne priaznivú cenu. Keďže moju pleť v poslednej dobe trápi výrazná dehydratácia, rozhodla som sa vyskúšať sérum z kyseliny hyalurónovej a zatiaľ som veľmi spokojná. Má celkom lepkavú konzistenciu, takže ho používam len na noc, ale musím konštatovať, že som viac než milo prekvapená. Určite sa vyrovná aj oveľa drahším produktom v rovnakej kategórii. Nedávno som náhodou zistila, že značku The Ordinary ponúka aj slovenský eshop stayunique.sk, a to za rovnako sympatické ceny.Čo z mojich posledných nákupov Vás oslovilo najviac?SHARE:

4 komentáre

Blogger Template Created by pipdig