6. februára 2017

Tipy Na Valentínske Darčeky


Zastávam názor, že lásku by sme mali svojim najmilovanejším prejavovať denne, často, prirodzene a úprimne. Aj keď v tejto uponáhľanej dobe máme častokrát hlavu plnú povinností, mali by sme si vedieť nájsť čas pre najbližších. Práve náš čas je to najvzácnejšie, čo im môžeme venovať. Sviatok všetkých zamilovaných, Valentín, sa v našich končinách v posledných rokoch teší veľkej popularite, z čoho profitujú najmä obchodníci. Aby ste sa v tom obrovskom množstve možných darčekov ľahšie zorientovali, spísala som pár tipov, ktoré sú zaručene stávkou na istotu. Ak ste srdciari a chcete, aby to, že k sebe patríte bolo každému jasné na prvý pohľad, tieto párové tričká sú na to ako stvorené. Nájdete ich na ZOOTe a ich jednoduchý ale jedinečný dizajn z nich robí veľmi použiteľné kúsky na bežné nosenie. Podľa mňa skvelý darček pre Vás aj Vašu polovičku. 


Cestovateľské prekvapko som ako darček nikdy nedostala, ale jednoznačne by zvíťazil nad všetkými ostatnými. Paríž je klišé, teraz fičí Florencia! Nie len toto nádherné talianske mesto, ale množstvo iných skvelých víkendových pobytov v európskych metropolách nájdete na Pelikan.sk. Ja by som šla hádam všade a kľudne hneď :) Šperky sú klasika, ktoru nič nepokazíme. Teda, ak poznáme vkus obdarúvanej osoby. Ak si nie ste celkom istí, stavte na klasiku a jednoduchosť. Hoci je Valentín spojený so srdiečkami, tento tvar v oblasti šperkov by mal ostať medzi násťročnými. Ak teda nejde o Tiffanyho 😉  Pokiaľ máte vyšší rozpočet, klasické briliantové náušnice sú trefou do čierneho. Tieto slovenskej značky Kamea sú top!


Let balónom je skvelým darčekom pre milovníkov adrenalínových dobrodružstiev. Ja sama som ho ešte nezažila, ale rozhodne by som šla. Šampanské na palube nesmie chýbať a nezabudnuteľná romantika v oblakoch sa môže začať. Nie je to najlacnejší špás a vo februári je naň asi ešte zima, ale poukážky sa dajú väčšinou využiť celý rok a ten výhľad musí stáť za to! 


Špeciálna večera na špeciálnom mieste môže byť napríklad v bratislavskom UFO. Nádherný výhľad na hrad, skvelá kuchyňa a hlavne luxusná spoločnosť milovanej osoby a dokonalý valentínsky večer je hotový. Mňam!


Kvety v klobúkových krabiciach sú skvelou alternatívou ku klasickým viazaným kyticiam. Nie len na Valentína, ale k akémukoľvek sviatku či len tak pre radosť alebo z lásky. Spomedzi všetkých dostupných na našom trhu sa mne najviac páčia Le Diamant Rose. Prečo? Majú krásne vkusné minimalistické krabičky, nádherné kvety doplnené diamantíkom a veľmi prijateľné ceny. Čo na ne hovoríte?


Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok a niečo na tom určite bude. Ak práve nevynikáte pri varení a pečení, nechajte to na odborníkov. Medzi tých určite patrí Lulu's Bakery, moja milá spolužiačka z gympla, ktorej macarons sú doslova ako priamo z Paríža. Božské a nádherné! 


Poznáte Mugs Nikky & Nikky? Nie? Tak o veľa prichádzate! Ak si chcete rannú kávu vychutnávať z krásneho personalizovaného hrnčeka s vtipným či milým nápisom alebo kresbou, toto je tá správna voľba. Set zaľúbených robotov ma dostal <3

Už ste si rozmysleli čím obdarujete svojich milovaných?

UložiťUložiť
SHARE:

2 komentáre

  1. Ty hrnečky jsou překrásné - to je moje slabost - já a hrnečky... :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Nádherné sú, tiež mám podobnú slabosť, ktorá sa premieňa na zberateľstvo :)))

      Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig