10. februára 2017

Romantické Valentínske Líčenie


Nie len na valentínsku večeru, ale na akúkoľvek príležitosť je ako stvorené moje historicky prvé líčenie zverejnené na blogu. Za tie roky, čo sa blogovaniu venujem som dostala množstvo otázok k môjmu mejkapu, a tak som sa konečne rozhodla venovať aj takýmto obrázkovým tutoriálom. Nabudúce však už radšej pri dennom svetle než pri umelom. Dymové líčenie v rôznych obmenách nosím v podstate denne. Dôraz na oči kladiem aj z praktického hľadiska, do polovice zjedený rúž nevyzerá na rande dvakrát lákavo a odbiehať po každom chode od stola je predsa neslušné :) Základom je zjednotená pleť. Ja som použila mix dvoch makeupov, konkrétne Revlon Colorstay v odtieňoch 180 a 200, jeden pre suchú a druhý pre zmiešanú pleť. Teraz v zime mám celkom problém nájsť ten správny odtieň. Korektory používam tiež dva, Lasting Perfection od Collection v najsvetlejšom odtieni pod oči a NARS Radiant Creamy Concealer v odtieni Vanilla na všetky nedokonalosti. Všetko som zafixovala púdrom od MAC - Mineralize Skinfinish Natural v odtieni Light Plus. 


Bronzer mám jeden a ten istý už asi dlhšie než by som mala, ale je to jednoducho láska a obávam sa, že už ho aj prestali vyrábať. Ide o Tarte Amazonian Clay Bronzer vo farbe Park Avenue Princess. Používam ho na lícne kosti, líniu vlasov a okolie sánky. Posledné mesiace som si zamilovala novú lícenku - Luminoso značky Milani. Počula som na ňu samé chvály a sú fakt oprávnené. Hoci mám obočie upravené technikou microblading, o čom ste sa mohli dočítať TU, pri výraznejšom líčení si ho zvyknem doladiť ceruzkou Anastasia Beverly Hills Brow Wiz v odtieni Medium Brown a trensparentným gélom Brow Artist od L'oreal.  


Mojim tajomstvom pre dokonalú výdrž očných tieňov je podkladová báza Primer Potion od Urban Decay, používam ju denne a je jednoducho TOP! Top je aj ďalší produkt značky Urban Decay, ktorý som použila. Pamatám si tú radosť, keď som sa konečne dostala k populárnej paletke očných tieňov Naked. Obsahuje úžasne pigmentované tiene v teplých zemitých odtieňoch a hoci ju nepoužívmam denne, rada sa k nej vraciam. 


Ako prvý som na celé horné viečko naniesla Sin, do záhybu oka a na spodné viečko Buck. Nakoniec som sa rozhodla celé dymové líčenie zintenzivniť a na horné aj spodné viečko som použila môj najobľúbenejší odtieň Darkhorse. 


Základom každého dymového líčenia je dôkladné zapracovanie tieňov dostratena, tzv. blending. Štetcom na to určeným, bez akéhokoľvek pridaného produktu, na hornom aj spodnom viečku. Na tento krok by sme naozaj nemali nikdy zabúdať! 


Hnedo-zlaté nenásilné dymové líčenie sa hodí ku všetkým tvarom a farbám očí a na všetky príležitosti. Stačí ho doplniť kvalitnou maskarou, napríklad They're Real značky Benefit, ktorú som použila ja. 


Ak by ste chceli, pokojne môžete zvoliť aj výrazné pery. Ja som sa rozhodla pre moju naj ceruzku na pery Pillow Talk od Charlotte Tilbury a YSL Rouge Volupté Shine v odtieni č.44. Túto kombináciu milujem!


Na bežné denné ale aj na všetky ostatné moje líčenia používam tie isté štetce rôznych značiek. Mojich favoritov môžete bližšie spoznať v TOMTO článku. 


Vyrazili by ste s takýmto mejkapom na valentínske rande? :) 

UložiťUložiť
SHARE:

4 komentáre

Blogger Template Created by pipdig