20. januára 2017

Zvodný pohľad za tri sekundy


V snahe vyzerať čo najlepšie často siahame po zbytočne extrémnych riešeniach. Ja osobne nie som absolútne proti žiadnym skrášľovacím procedúram a pomôckam. Keď to má človeku pomôcť, prečo to neskúsiť?! Vo všetkom však treba vedieť zachovať tú správnu zdravú mieru. Keď sa to preženie, aj ten najlepší úmysel sa stráca. Zvodný pohľad s hustými a dlhými riasami je snom azda každej ženy. V súčasnosti existuje nespočetné množstvo možností, ako sa k nemu dopracovať. Od objemových riaseniek cez nalepovacie riasy a trsy až po 2D, 3D či neviemkoľko D mihalnice. Riasenky sú fajn, no nie  vždy splnia svoj účel. Nalepovacie riasy a trsy sú výborným riešením na špeciálne príležitosti k výraznému makeupu, ale na každý deň nie sú veľmi vhodné. K 2D a podobným záležitostiam sa ani nebudem vyjadrovať, vôbec sa mi takéto riasy nepáčia, s prirodzenosťou to nemá absolútne nič spoločné a keď to začne vypadávať.. No konečná!


Už dávno som chcela vyskúšať niečo, čo mi k dokonalým riasam pomôže, no nebude to zložené z celej periodickej tabuľky a nebudem tomu musieť obetovať pol dňa. Keď sa mi do rúk dostalo sérum na rast rias REALASH, bola som veľmi zvedavá, či splní všetky moje očakávania. O čo vlastne ide?


Moje riasy pred začiatkom používania odlíčené/nalíčené.

REALASH - EYELASH ENHANCER je sérum, ktoré má jemné a riedke riasy premeniť na krásne zdravé a husté bez toho, aby stratili svoj prirodzený vzhľad. Bolo oftalmologicky a dermatologicky testované a jeho účinnosť potvrdená štúdiou. Na stránke dokonca ponúkajú záruku vrátenia peňazí, ak sa želaný efekt nedostaví.  Intenzívna starostlivosť REALASH urýchľuje prirodzený rast rias, posilní ich korienky a taktiež zabraňuje ich vypadávaniu. Ide o 3ml fľaštičku s aplikátorom podobným očnej linke. Použitie je maximálne jednoduché, stačí raz denne, ideálne večer po odlíčení, naniesť ku korienkom horných rias, čo nezaberie viac ako tri sekundy. Keď takto málo stačí k vysnívanému zvodnému pohľadu, tak ja som maximálne za! Aby som na to nezabúdala, svoje sérum mám odložené pri zubnej kefke :) Hoci ho používam len pár dní, už teraz vidím rozdiel. Moje riasy sú určite dlhšie a na prvý pohľad zdravšie vyzerajúce. Finálny výsledok by sa mal dostaviť po troch mesiacoch pravidelného používania a určite Vám o tom potom napíšem viac.


Už ste niekedy niečo podobné vyskúšali? Dajte mi vedieť v komentoch :)SHARE:

4 komentáre

  1. Realash sérum som mala tiež a bola som s ním veľmi spokojná, no po určitej dobe ako som ho prestala používať mi začali riasy vypadávať, ako keby sa potrebovali preriediť...

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. To je myslím prirodzený vývoj, keď riasy prestaneš vyživovať ako doteraz, uvidíme, ako dopadnem ja :)

      Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig