15. januára 2017

Nové vlasy - nový chlap?!


Hovorí sa, že keď žena zmení účes, znamená to, že zmenila aj chlapa.. U mňa platí skôr, že s novým rokom a novou prácou prišla aj túžba po malej zmene vlasov. Nie je to tak dávno, čo som sa s vami podelila o moju starostlivosť o ne v TOMTO článku. Hlavným impulzom ku skráteniu skoro o dvadsať centimetrov bola zima. Neznášam, keď mi vlasy elektrizujú, lepia sa do tváre, motajú do šálov a najmä som si ich takmer zakaždým pricvikla do zipsu na kabáte. Chcela som si zjednodušiť tieto zimné mesiace, veď do leta mi určite znova dorastú. Ďalšia zmena sa chystá vo februári, na tú sa teším asi ešte viac, pretože som si vlasy nefarbila už skoro tri roky. Ale o tom neskôr..


Takýto dlhší postupne prestrihaný bob - lob je na úpravu a udržiavanie určite jednoduchší. Nie len samotné umývanie a fúkanie vlasov ale aj ich následný styling. Veľmi sa mi páči práve takáto dlžka jemne zvlnená kulmou. Výsledný čes pôsobí sviežo a zároveň žensky a čím viac strapatý a nedbalý, tým vyzerá podľa mňa lepšie. A s tými správnymi pomocníkmi si ho dokážem vyčarovať naozaj za pár minút. 


Pred časom sa mi do rúk dostala novinka od značky Remington - kónická kulma PROluxe. Na prvý pohľad ma zaujal jej vzhľad. Je nádherná! Ak sa to o kulme na vlasy vôbec dá povedať.. Na druhý pohľad ma potešila možnosť nastavenia teploty od 120 do 210 stupňov na digitálnom displeji a dokonca nastavenie PRO+ na 185 stupňov, ktoré je ideálne pre zdravší styling. Nechceme si predsa vlasy nesprávnou úpravou poškodiť a už vôbec nie spáliť. 


Veľkmým plusom pre mňa osobne je dlhokánska elektrická šnúra a praktické púzdro, kam po použití možno kulmu bezpečne odložiť. Je veľmi ľahučká, takže presilené ruky nehrozia. Jediný mínus tejto malej pomocníčky som našla v tom, že jej zohriatie trvalo trochu dlhšie ako som bola zvyknutá zo svojej storočnej  tiež Remington kulmy, ale nie je to nič zásadné, čo by ma od jej kúpy odradilo. 


Ako som dosiahla výsledný styling? Vlasy som si natáčala v stredne veľkých pramienkoch smerom od tváre a každý prameň som na kulme nechala zhruba dvadsať sekúnd. Celý proces mi netrval dlhšie než dvadsať minút. Na finálnu úpravu mi stačil len lak na vlasy, prehrabnúť vlasy prstami a účes bol hotový. Ako sa vám páči? 
*sponzorovaný obsah
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig