4. decembra 2016

Najlepšie matné rúže na trhu?Ten, kto ešte nevyskúšal žiadne matné rúže by mal pri čítaní tohto príspevku určite spozornieť. Aj ja som voči nim bola kedysi viac než skeptická. Najskôr som si myslela, že keď sú matné, musia byť na perách automaticky nepohodlné. Och, ako veľmi som sa mýlila! V priebehu posledných rokov sa kozmetické značky doslova predbiehajú v tom, ktorá prinesie na trh "pohodlnejšiu" verziu matného rúžu. Vyskúšala som už mnohé, no najviac ma oslovili práve tie od značky Revlon. Ultra HD Matte Lipcolor je presne taká rada matných rúžov, akú ja považujem za dokonalú. Prečo práve tieto?


Sedem nádherne pigmentovaných odtieňov by pokojne pokrylo moje "rúžové potreby" do konca života. Od nádhernej nude farby, ktorá je skvelá do práce až po krásne sýte tmavočervené a tmavofialové, vhodné skôr na večer, či špeciálnu príležitosť. Už len samotný obal je krásny, matný a po jeho otvorení ostanete určite viac než milo prekvapení úžasnou sladkou vôňou melónu. Nemám veľmi rada parfumované produkty, no pri týchto matných rúžoch mi ich vôňa maximálne vyhovuje. 


Matné rúže Revlon Ultra HD Matte Lipcolor sa na pery aplikujú veľmi jednoducho. Po ich zaschnutí nemáte skoro vôbec pocit, že by ste nejaký rúž na perách vôbec mali. Hoci nie sú vyslovene dlhotrvácne, vydržia na perách pomerne dlho. Bežné pitie, či niečo malé na zahryznutie hravo zvládnu, no po väčšom a hlavne mastnejšom jedle by som ich určite naniesla znovu. 

Tu sú ukážky všetkých siedmych statočných :)


Všetky odtiene a všetky produkty značky Revlon Slovensko nájdete v parfumériách Fann


Ktorý odtieň sa najviac páči Vám?

UložiťUložiť
SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig