29. decembra 2016

Čo som dostala na Vianoce?


Ako ste prežili vianočné sviatky? Hoci mňa tento rok ten pravý duch vianočný nenavštívil, užila som si ich tradične s rodinou, s vyloženými nohami a kopou skvelého jedla. Presne tak, ako to má cez Vianoce byť. V tomto povianočnom období sa doslova roztrhlo vrece s článkami a videami o tom, čo si kto našiel pod stromčekom. Takéto príspevky mám rada, som veľmi zvedavá, čo dostali moji obľúbení blogeri a vlogeri. V žiadnom prípade nejde o žiadne machrovačky a vyťahovačky, ale o inšpiráciu a jasné, že Vianoce nie sú len o darčekoch. V takomto duchu píšem aj ja tento svoj článok o mojich darčekoch. Tak čo tam bolo tento rok?
Som veľmi šťastná a vďačná, že sa naplnili mnohé moje hmotné sny a túžby. Ak ste čítali príspevok o mojich vianočných želaniach, je Vám to asi jasné na prvý pohľad. 
Papučky UGG sú tie najteplejšie a najúžasnejšie, aké som kedy mala. Do práce vstávam veľmi skoro a aby som pri ranných chystačkách nezamrzla, tieto mi budú skvelým spoločníkom. Aj napriek vyššej cene ich odporúčam všetkým milovníkom pohodlia, stoja za každý cent! 
Milujem inšpiratívne knihy a presne také sú tieto dve. Technicky som ako vianočný darček dostala len knihu Face od Pixiwoo. Ak neviete, o koho ide, kde žijete? Sú to najšikovnejšie sestry, youtuberky, makeupartistky z UK a toto je ich veľmi vydarené dielko o všektom, čo ku kráse patrí. Druhú, cestovateľskú, knihu som dostala od mojich už žiaľ bývalých kolegov ako darček rozlúčkový, no ja ho beriem ako vianočný, keďže verím, že sme sa rozlúčili len ako kolegovia, nie ako priatelia.. 
Takýto fantastický balíček mi pripravila moja milovaná sis. Vie, že milujem telovú kozmetiku z The Body Shop s vôňou vanilky a tá nechýbala ani v tohtoročnej vianočnej limitke. Vegánske dobrotky po tradičných vianočných koláčikoch padnú výborne vhod a kokosové masky na vlasy mojej obľúbenej značky Palmer's určite nesklamú tiež. Topka!
K útulnej a pohodlnej atmosfére v domácnosti jednoznačne patria sviečky. Christmas Cookie a Angels Wings od Yankee Candle mi dokonale spríjemnia chladné zimné večery a napríklad aj tie, kedy sa budem venovať len sama sebe aj so skvelým krémom na ruky a nohy s vôňou lupienkov ruží. 
Kabelky si veľmi často nekupujem, keďže uprednostňujem kvalitu pred kvantitou, šetrenie na moje vysnené kúsky trvá nejaký ten piatok. Veľmi ma potešila praktická taška od Longchamp, do ktorej sa mi zmestí aj MacBook a kopec iných potrebností a napríklad aj obed do práce. 
Veľký teplý pohodlný župan mi roky chýbal. Z rovnakého dôvodu, ako teplé papučky. Chladné zimné rána a skoré vstávanie teraz zvládnem oveľa jednoduchšie. Moj vysnený županisko od The White Company som okukávala už v septembri v Londýne, no keďže siaha do pol lýtok, nezmestil by sa mi do kufra. Som z neho nadšená, spĺňa všetky moje požiadavky na dokonalý župan a najradšej by som ho mala na sebe nonstop.


Čo ste si našli pod stromčekom tento rok Vy?

SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig