20. novembra 2016

OKTÓBROVÍ FAVORITI


Konečne som späť! Keď sledujete môj instagram alebo facebook asi Vám neuniklo, že moja nedávna chvíľková odmlka bola spôsobená akademickými povinnosťami. Už sa Vám hlásim ako JUDr., hurá! 😁 Hoci je už väčšia časť novembra za nami, rozhodla som sa s Vami podeliť o mojich obľúbencov za mesiac október. Ja osobne mám veľmi rada podobné články a videá, zaujíma ma, čo majú ľudia radi až tak, že to odporúčajú ďalej. Tak tu sú moji favoriti.. 

Takéto miniatúrne náušnice nosím denne. Tieto mám celkom nové, pôvodne kúpené na kamatátkinu svadbu, no odvtedy som ich z ucha nedala. Kombinácia jemného kryštálu a ružového zlata je pre mňa ako stvorená. 

Môj narodeninový darček, ktorý som dostala v auguste a je medzi mojimi októbrovými obľúbencami. Inak, narodky som mala teraz v novembri 😂 celkom zmätok, však? Každopádne jeden zo splnených snov, vďaka ktorému môžem mať skvelú kameru stále so sebou a môj blogerský život sa stonásobne zjednoduší. Stále sa učím, stále si zvykám, no zatiaľ môžem povedať, že som nadmieru spokojná. 

S príchodom chladnejších dní aj moje pery potrebujú oveľa intenzívnejšiu hydratáciu. Vykúrené vnútorné priestory a chladný vietor vonku im veru neprospievajú. Na noc som si opäť zvykla používať tento zázračný balzam, ktorý vonia ako pomaranče v čokoláde a je geniálny!

Z lásky k tomuto môjmu novému makeupu som sa vyznala v samostatnom článku TU, takže len v skratke, je skvelý, dokonale kryje a určite stojí za vyskúšanie!Posledným obľubencom za mesiac október sú moje najmilovanejšie Vagabond Sarah členkové čižmičky zo ZOOTu. Sú maximálne pohodlné, vďaka prednej časti do špica sú elegantnejšie a hodia sa ku všetkému. Naozaj. V akcii ste ich mohli vidieť aj v TOMTO outfitovom článku. Z nôh ich takmer nedávam a celkom sa čudujem, že stále vyzerajú tak dobre 😁

Aké sú Vaše momentálne najobľúbenejšie produkty? xoxo, N.UložiťUložiťUložiťUložiť
SHARE:

4 komentáre

  1. Tenhle balzám na rty chci zkusit, vypadá, že by mohl být dobrý :)
    HAUTE BASICS

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja som si od Revlonu teraz kúpila rúž, tak snáď mi bude sedieť :) Ale k mojim obľúbencom patrí momentálne lip cream od NYXu v odtieni Copenhagen <3
    World of Nicol

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig