6. novembra 2016

Moje Vianočné Želania


Zdá sa Vám začiatok novembra príliš skoro na vianočný wishlist? Mne, ako milovníčke online nákupov vôbec nie. Práve v predvianočnom období, teda od októbra až do Vianoc, to s doručovaním býva takpovediac veselé. Všetko trvá dlhšie, niekoľkonásobne väčší nápor nezvláda žiadna poštová, či kuriérska služba. Takže ak chcete tento rok darčeky objednávať zo zahraničia, neotáľajte. Moje srdce po niečom peknom piští celoročne, takže som to len nejakým spôsobom zosumarizovala a aktualizovala a možno to niekoho inšpiruje alebo pomôže pri výbere darčeka pre podobne zmýšľajúcu osobu ako som ja :) 


Americkú značku Tarte konečne zasielajú aj na Slovensko a ja som sa doslova zaľúbila do tohto vianočného setu. Kliešte na riasy momentálne nemám a tieto sú úchvatné! Všetky maskary, ktoré som od tejto značky zatiaľ vyskúšala, boli skvelé, takže si myslím, že ani táto novinka by nesklamala. 

Charlotte Tilbury je pre mňa synonymom kvality a luxusu. Na tento púder som videla/čítala/počula len samé chvály a ako to už vo svete blogerov býva, namotala som sa. Jeho cena je troška vyššia než som pri púdroch zvyknutá investovať, no ako darček by potešil každú milovníčku makupu.


Značka Hourglass aj tento rok pred Vianocami prišla s novou limitovanou púdrovou paletkou. Úprimne, nepotrebujem ju, tú minuloročnú používam denne a stále jej nemám dosť, no pri tejto ma viac než obsah zaujalo nádherné mramorové balenie. No nevyzerá úchvatne?!

Len minulý rok (či na začiatku tohto?) som si kúpila svoje prvé UGGy. Viem, nie je to každému pochuti, nie sú to najkrajšie topánky na svete, no ja ich milujem, pretože sú neskutočne teplučké a pohodlné. Presne tak si predstavujem aj tieto rozkošné papučky. Ak mi ich náhodou Ježiško neprinesie, kúpim si ich aj sama :)))

Kým za posledné roky som preferovala tzv. pánsky štýl hodiniek, robustné, kovové, začínam pokukovať po niečom "dámskejšom". Tieto som mala vyhliadnuté už dávno, no po tom, čo som ich v Londýne videla naživo som o niech ešte viac presvedčená. Šperky zlatej farby nosím skoro stále a moje zlaté MK, ktoré som dostala k mojej Bc. promócii sú už pomaly na dôchodku. 


O dôležitosti prijímania dostatočného množstva proteínov v našej každodennej strave sa nebudem veľmi rozpisovať. Mne osobne nevyhovujú proteíny živočíšneho pôvodu. O tomto som počula samé chvály, vie skvelo doplniť ovocné či zeleninové smoothies a dodať potrebné bielkoviny najmä po tréningu. Btw, keby som ho mala konzumovať po každom mojom "tréningu" asi by mi vydržal niekoľko rokov.. :X
Veľká, praktická, univerzálna. Presne taká je v mojich očiach Longchamp Le Pliage Néo Shoulder Bag. Chcela som si ju kúpiť v Londýne na letisku, no bola beznádejne vypredaná. Dopočula som sa, že Longchamp otvoril svoj prvý butik v Prahe, takže nádej stále mám :) Celá čierna sa mi páči viac ako klasická kombinácia s hnedými uškami. A vám?


Spolu s vyššie spomenutými papučkami perfektný darček pre tie žienky, ktoré milujú oddych doma v kľude pri sviečke a čajíku. V chladnejších mesiacoch sa župan naozaj zíde a ja by som svoj krikľavo ružový z VS rada vymenila za niečo, ehm, triezvejšie. The White Company som tiež navštívila v Londýne a keby som už aj tak nemala stokilový kufor, odniesla by som si odtiaľ asi komplet výbavu do bytu. A tie sviečky! 


Čo by ste si pod stromčekom tento rok želali Vy? 


xoxo, N.

UložiťUložiťUložiťUložiť
SHARE:

2 komentáre

  1. Nó vypadá to, že bych s vánočním wishlistem také měla pomalu začít :D

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig