25. októbra 2016

Ako na dokonale čistú pleť?


Základným krokom ku krásnej a zdravej pleti je jej čistota. Odstrániť z pleti nahromadené nečistoty a makeup po celom dni by malo byť povinnou jazdou každej z nás. Spôsobov, ako čistú pleť docieliť je neúrekom, každému vyhovuje niečo iné. Produkty, ktoré na to použijeme, by však mali byť jemné a šetrné, aby sme nespôsobili na svojej tvári viac škody ako osohu. Ešte špeciálnejší prístup si vyžaduje pleť citlivá. Presne pre takýto typ pleti je ako stvorená rada produktov Sensibio od Biodermy, ktorá prináša rovno tri metódy a produkty, pomocou ktorých docieliť nádhernú čistú pleť. Ktorý bude ten Váš? 

Micelárne vody zaznamenali v posledných rokoch doslova boom. Ich použitie je veľmi jednoduché, stačí naniesť na vatový tampónik a jemne odlíčiť makeup z očí, či z celej tváre. Princíp ich fungovania je pre mňa vcelku komplikovaný, ale podstatné je, že si poradia aj s tou najtvrdohlavejšou maskarou, či dlhotrvácnym rúžom. Sensibio H2O je prefektná pre citlivú pleť a je jedinou dermatologickou micelárnou vodou. 
Používanie odličovacích obrúskov je veľmi pohodlným riešením. Ja osobne, hoci na bežný deň nenosím veľmi veľa makeupu, preferujem skôr micelárnu vodu. Obrúsky sú však skvelým spoločníkom napríklad na dovolenku, či festival, kde ich môžeme použiť veľmi rýchlo a jednoducho. Teší ma, že konečne máme na trhu obrúsky dostatočne "mokré" na to, aby si s makeupom naozaj poradili a zároveň aj dostatočne veľké, takže na odlíčenie celej tváre naozaj stačí jeden jediný. 

Absolútnou novinkou v rodine Sensibio je čistiaci penivý gél, ktorý pleť jemne ale dôkladne vyčistí a zároveň odstráni aj makeup. Je natoľko nežný, že si ním pokojne môžete odlíčiť aj oči bez pocitov nepríjemného pálenia. Jeho použitie je jednoduché. Naneste na navlhčenú tvár malé množstvo, zatvorte oči, aby sa do nich nedostal pri odličovaní makeup, napeňte a dôkladne opláchnite. Čistá pleť je na svete! :) Ako sa zvyknete odličovať Vy? Aké produkty používate?


xoxo, N. *článok vznikol v spolupráci so značkou BiodermaSHARE:

2 komentáre

  1. Biodermu som používala cca 2 roky dozadu, konkrétne Sébium - AKN a Hydra krémy, taktiež aj micelárnu vodu Sébium.. s touto radou som veľmi spokojná nebola, ale keď som si po čase kúpila micelárku Sensibio, tak tá bola výborná! :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Sensibio je taká jemná rada,že tá naozaj ublížiť nemôže :)

      Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig