28. októbra 2016

Mega Empties


Všetky nádobky od spotrebovaných produktov poctivo odkladám, odkladám až sa mi toho za posledné mesiace nakopilo toľko, že som musela siahnuť po plastovom vreci na odpadky.. A to už je čo povedať! Snažím sa nekupovať si kvantá nových prípravkov, kým mám doma otvorených niekoľko podobných, no nie vždy sa mi to podarí. Keď už však niečo miniem úplne, je to známka spokojnosti. Tentokrát som nádobky rozdelila do kategórií pleť, vlasy, dekoratívka a telo.. 


 Pleť:


Z pleťovky som minula asi všetky moje obľúbené produkty. Emma Hardie Cleansing Balm sa v mojich spotrebovancoch objavuje pravidelne, rovnako aj Pixi Glow Tonic. Micelárna voda Bioderma Hydrabio H2O mi vyhovuje asi ešte viac ako Sensibio. Moja pleť je neustále dehydrovaná a potrebnú hydratáciu jej zabezpečuje vždy jeden z týchto krémov - Embryolisse Lait Creme Concentré, Bioderma Atoderm Nutritive alebo Khiel´s Ultra Facial Cream. Jednoznačne najlepším očným krémom, ktorý som doteraz vyskúšala je avokádový Khiel´s Creamy Eye Treatment. 


Vlasy: 


Keby som mala porovnať prípravky značky Kérastase a Syoss, prekvapivo u mňa víťazí Syoss. Doteraz som nemala žiadnu skúsenosť s týmito šampónmi, no viac než milo ma prekvapili. Suchý šampón Toni & Guy je parádny, mám ho veľmi rada, aj napriek jeho intenzívnejšej vôni. 


Makeup:


Makeup Les Beiges od Chanel bol dobrý, no lepší je môj Vitalumiere Aqua. Korektory míňam veľmi rýchlo, "vďaka" mojej problematickej pleti priam závratnou rýchlosťou. Tieto všetky tri boli fajn, Urban Decay Naked Skin asi najviac fajn, ten som si kúpila opäť a používam ho denne. Nars Radiant Creamy Concealer je príliš vysušujúci a Fit Me od Maybelline mi prišiel veľmi oranžový. Z domu nevyjdem bez obočia! Na jeho úpravu a dokreslenie používam už roky Brow Wiz od Anastasia Beverly Hills a na fixáciu priesvitný gel od Essence. Maskara Roller Lask od Benefit patrí k mojim stáliciam už veľmi dlho, som veľkým fanúšikom silikónových aplikátorov. Už ste vyskúšali balzamy na pery Carmex? Podľa mňa jedny z najlepších.. 


Telo:


Čo sa telových mliek a sprchových gélov týka, preferujem vanilkovú vôňu alebo iné, podobné arómy. Skvelým objavom boli produkty Balea s vôňou vanilky a kokosu a tiež Vanilla Brullé Body Polish od The Body Shop. Z rovnakého obchodu som mala aj shea butter radu, teda s obsahom bambuckého masla, ktoré mám v prípravkoch na telo tiež veľmi rada. V lete boli moji favoriti sprchové gély od Fa s vôňou kokosu a Photoderm Aprés-Soleil od Biodermy. Bioderma má tiež výborný krém na ruky Atoderm Mains, ktorý som celý minula v práci. Foot Magic krém na suché chodidlá od Palmer´s bol tiež super, určite si ho ešte niekedy kúpim. 


Ani si neviete predstaviť ten pocit úľavy a satisfakcie, keď som toto vrece vyhodila do kontajnera! :)


Ktorý z produktov Vás oslovil najviac a chcete ho vyskúšať?xoxo, N. 
SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig