7. októbra 2016

London Beauty Haul


V septembri sme si s rodičmi a so sis spravili dlho plánovaný výlet do Londýna. To mesto milujem, tentokrát sme mali hotel priamo v Covent Garden a všetko podstatné v pešej dostupnosti. Nachodili sme doslova kilometre denne a samozrejme aj po obchodoch :) Veľmi som sa tešila hlavne na Boots a Space.NK, kde majú značky a produkty, ktoré sa u nás zohnať nedajú. Samozrejme, že som si nakúpila aj kopec oblečenia, doplnila som jesenný šatník a dúfam, že všetko pekne postupne uvidíte priamo na mne v plánovaných outfitových postoch. A čo zo sveta kozmetiky som si priniesla tentokrát? 
Posledné mesiace som doslova na love dokonalého deodorantu. Lily Pebbles pred časom v jednom zo svojich videí spomenula značku Mitchum, ktorá je dostupná práve v Boots. Jasné, že som si ho hneď kúpila a nie len jeden :) Skvelý deodorant s príjemnou vôňou, ktorý naozaj funguje! 

V Boots som zase pokukávala aj po značke Soap & Glory. Krásne ružové obaly pôsobili lákavo, no našťastie som všetkým telovým produktom odolala, môj kufor už mal aj tak nadváhu. Vybrala som si len dezinfekciu a krém na ruky do kabelky, na chladnejšie mesiace je to povinná výbava. 

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a po rokoch hľadania som našla populárny korektor značky Collection v odtieni č.1! Odkedy ho mám, iný na svoje tvrdohlavé kruhy pod očami ani nepoužívam. Všetok rozruch okolo neho je maximálne oprávnený, je naozaj skvelý a za  neskutočnú cenu. 

Pri každodennom používaní maskary by sa mala približne každé dva mesiace meniť za novú. Baktérie sú veľmi nepríjemnou záležitosťou a hlavne na tak citlivom mieste ako sú oči. Do zásoby som si po dlhšej dobe opäť zaobstarala maskaru They´re Real od značky Benefit a miniatúrne cestovné balenie ako darček naozaj potešilo. 

Ešte že som si stihla kúpiť poriadne hydratačné pleťové krémy skôr, ako nastalo toto extrémne chladné počasie! Khiel´s Ultra Facial Cream a Embryolisse Lait Créme Concentré sú moji najväčší zimní favoriti a vďaka nim moja pleť rozhodne nevyschne :) Z pleťovky som si vybrala aj jednu masku od značky Origins. Original Skin Retexturizing Mask with Rose Clay je veľmi účinná maska pre problematickú pleť, ktorej sa ja osobne ani pred tridsiatkou neviem zbaviť.. 

Asi najviac sa teším zásobám suchého šampónu značky TRESemmé, ktorý je podľa môjho názoru jednoznačne najdokonalejší, aký som kedy vyskúšala. Prvýkrát som si ho priviezla minulý rok z USA a bola to láska. Skutočne nezanecháva na vlasoch ten nepríjemný biely povlak a ani jeho vôňa nie je veľmi prenikavá a výrazná. Je jednoducho perfektný a kúpila som si hneď štyri :))) 

Samozrejme, že som pri fotení mojich nových úlovkov na jeden úplne zabudla, to by som nebola ja, keby sa mi to nestalo.. V Space.NK som si kúpila plnú veľkosť môjho najobľúbenejšieho pleťového oleja Luna od Sunday Riley. Moja pleť je vďaka nemu viditeľne jemnejšia a zjednotenejšia, čo je presne to, čo od nočného oleja očakávam. 


Čo sa Vám z mojich beauty nákupov páči najviac?


xoxo, Nina


SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig