21. októbra 2016

Asos Wishlist


Online nákupy to je moje. Každý deň cestujem do BA do práce a hoci máme u nás v TT nejaké tie obchodíky, nie sú vždy až tak podľa môjho gusta a cez víkend sa mi zas a znova kvôli nákupom do hlavného mesta veru nechce. Jednoznačne najlepšou nákupnou destináciou je pre mňa ASOS. Ak sledujete môj blog už dlhšie, táto informácie pre Vás nie je žiadnou novinkou. Obľubujem ho hlavne preto, lebo sa tam dá nájsť naozaj čokoľvek a tiež preto, lebo až tak nehrozí, že po ulici pôjde naraz niekoľko ľudí s rovnakým kúskom ako mám ja. Svoju nakupovaciu mániu som chvalabohu pred nejakým časom natoľko prehodnotila, že moje bankové konto až tak netrpí a kupujem si naozaj len kvalitné a nadčasové kúsky. Tie viac trendy a sezónne sa snažím buď úplne obchádzať, alebo nakupovať za málo peňazí. Momentálne sa na mojom wishliste nachádzajú tieto záležitosti.. 

Kabelky nosím najčastejšie na ramene alebo crossbody, no môj chrbát tým veľmi trpí, tak by som mu to chcela uľahčiť a zaobstarať si pekný minimalistický kožený batôžtek, do ktorého sa mi zmestí všetko potrebné aj nepotrebné na bežný deň do práce. Tento sa mi páči už dlho, no zatiaľ som nenabrala dostatočnú odvahu na to si ho kúpiť. Čo si o ňom myslíte? 

Takýto "aufit" by som si ja osobne obliekla asi len do fitka a to tiež s dlhším tričkom. Legíny s mramorovou potlačou ma zaujali na prvý pohľad. Väčšinou na "pohreb svojho tuku" volím čierne oblečenie a takéto nohavice by boli, ehm, príjemným rozveselením :) Jednoducho sa mi páčia!

Už dávno som podpätky vymenila za tenisky, našťastie ich môžem nosiť aj do práce. Tieto objavila moja sis a nebola by to prvá vec, ktorú by sme mali v šatníku či botníku rovnakú. Vyzerajú super a podľa jej slov sú aj super pohodlné, takže nie je o čom :)

Kašmírovým svetrom som nedávno venovala celý jeden post, prečo ich milujem sa dozviete TU. Tento sa mi páči farbou i zaujímavým netypickým výstrihom do V a skvelo by doplnil moju zbierku. 

Neviem, ako to máte s pyžamkami Vy, ale ja som kedysi preferovala pohodlné, vyťahané s infantilnými obrázkami. Tie časy sú už dávno preč a takéto klasické, samozrejme pásikavé, by sa mi celkom hodilo. 

Klasické levisky nikdy nevyjdú z módy, hlavne keď sú v nadčasovej tmavomodrej a s lichotivým vysokým pásom. Čo poviete?


Tmavočervená, bordová, burgundy.. klasická farba jesene. Lulu šaty značky Whistles ma zaujali hlavne strihom, ktorý je pohodlný a pritom stále pekný ženský. So správnymi doplnkami vedia byť vhodným outfitom na akékoľvek akcie počas celej jesene a zimy. 

..lebo niekedy sa treba naučiť mať niektoré veci a ľudí jednoducho na háku.. 

Svoje "krivky" nezvyknem veľmi "vystavovať na obdiv", aj keď si myslím, že niekedy by som mohla, nemám sa za čo hanbiť :) No pohodlnosť u mňa vždy víťazí. Mäkučké kárované šaty sú podľa mňa vhodnou a praktickou voľbou do práce, s nepriehľadnými pančuškami a členkovými čižmami by vyzerali skvelo. Nie?


Ktorý kúsok sa Vám páči najviac? A ktorý najmenej?


xoxo, N. 


SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig