7. septembra 2016

Summer Favorites


Nechápem, ako sa to stalo, že už je september. Ten čas tak strašne letí! V letných mesiacoch som si niektoré vecičky obľúbila viac než ostatné, a tu je mojich sedem statočných, ktorí mi leto 2016 spravili krajším.. 
Keď neviem, čo si mám obuť, vždy siahnem po klasických bielych Converskách. Hodia sa fakt ku všetkému a toto je už môj druhý pár. Nosím ich tak často, až sa obávam, že mi ani tieto už veľmi dlho nevydržia.. 


Luna Sleeping Night Oil od Sundy Riley je jediný produkt, ktorý celé leto používam pred spaním. Moja pleť je oveľa hladšia a jednoliatejšia a pomáha tiež vyrovanť jej tón a zjemniť stopy po akné. Určite si čoskoro kúpim aj plnú veľkosť, pretože táto mini mi už žiaľ dochádza a nechcem byť bez môjho šmolkového olejčeka ani deň!Pôvodne som si do parfumérie išla kúpiť Mademoiselle Coco od Chanel a pani predavačka mi ponúkla druhý parfém k nemu za akciovú cenu. Voľba padla na Gucci Flora Glorious Mandarin. Je to jemná svieža kvetinová vôňa, úplne iná ako moje preferované, no niečím ma zaujala a celé leto som inú nepoužila. Je skvelá!Jedným z najväčších highlightov tohto leta bola jednoznačne dovolenka vo Francúzsku s kamoškami. Krásne mestá, skvelí ľudia, kopec zážitkov a nezabudnuteľných dobrodružstiev.. Určite som tam nebola naposledy :)Denno-denným spoločníkom mi boli a aj sú slnečné okuliare značky Quay Australia, ktoré ste na mojich fotkách určite videli aspoň milionkrát. Svojím mačacím tvarom dodajú šmrnc každému outfitu. 


Najväčším prekvapením leta 2016 bol pre mňa Olympus PEN E-PL7 Flatlay & Portrait Kit. Bol to predčasný narodeninový darček od mojich úžasných rodičov, aby som si ho mohla jednoducho vziať so sebou na cesty a aby som si mohla stále zdokonaľovať môj blog. Vybrala som si k nemu aj zlatý kožený popruh, a tak ho môžem nosiť stále poruke, prevesený "crossbody" :) Som s ním nadmieru spokojná, je malý praktický, šikovný a pre moju potrebu určite lepší ako zrkadlovka. 


Akí sú Vaši obľúbenci za leto 2016?
UložiťUložiťUložiťUložiť
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig