26. augusta 2016

The Perfect Nude Manicure


S nechtami to mám tak, buď ich nosím úplne bez laku alebo bez laku nevydržím ani deň. Momentálne mám to druhé obdobie a baví  ma mať pekne nalakované a upravené dlhšie nechty. Pred časom som bola na nákupoch v "Raaakuskuuu" a v drogérii Muller som natrafila na nové laky od Essie, Gel Couture. Ide o už známy koncept gel lakov, ktoré by mali vydržať na nechtoch podstatne dlhšie než laky bežné. V minulosti som už niečo podobné vyskúšala, no veľký rozdiel oproti klasike som nevidela. Tentokrát som však natrafila na môjho osobného favorita, dokonalý nude lak, ktorý mi vydrží nádherný aj desať dní! 
V drogérii som si nevedela vybrať, tak som si kúpila hneď dve farby týchto pokrútených lakov, sivú s jemnou perleťou - make the cut a pre mňa najdokonalejšiu nude - fairy tailor. Povinnosťou je aj špeciálny top coat, ktorý na nechtoch vytvorí gélový efekt a farbu perfketne zafixuje. 


Verili by ste, že táto fotka vznikla na siedmy deň po nalakovaní? Lak mám len milimetrík odrastený a žiadne stopy po olupovaní či zliezaní farby! 
Špecialitou je, že pod tieto konkrétne laky sa podkladový lak nepoužíva. Nanášajú sa priamo na necht a aplikácia je mimoriadne jednoduchá vďaka širšiemu štetcu. Výrobca odporúča naniesť v dvoch vrstvách a medzi každou by mal lak aspoň 60 sekúnd zaschnúť. Následne sa aplikuje vrchný lak, ktorý je do desiatich minút dokonale zaschnutý tiež. Ja ho mám už takmer mesiac nonstop na rukách aj nohách a tak skoro ho ani nezmením. 


Takéto nude nechty sa mi v poslednej dobe páčia najviac, hodia sa ku všetkému a pôsobia veľmi elegantne a pestovane. Do budúcna by som si chcela kúpiť aj klasický červený lak z tejto kolekcie a s touto svätou trojicou si hravo vystačím :) Ako sa laky pozdávajú Vám? 
SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig