7. augusta 2016

LactacydMám pocit, že o intímnej hygiene sa u nás hovorí veľmi málo. Je pravdou, že občas na nás v televízii vyskočí nejaká reklama s touto tematikou, no v bežnom živote akoby táto téma ostávala stále akýmsi tabu. Prečo? Tak ako naše ústa a zuby vyžadujú špeciálne produkty, potrebujú ich aj naše ženské intímne partie. Isto ste už počuli, že používanie klasického mydla, či sprchového gélu nie je našťastnejšou voľbou, narušuje sa prirodzené pH a tým sa vystavujeme možnosti vzniku nepríjemných problémov. S používaním produktov LACTACYD, určených špeciálne na intímnu hygienu, nič podobné nehrozí! :)
Súčasťou každej ženskej kabelky by mali byť obrúsky určené pre intímne partie. Každá využívame verejné toalety, kde na nás striehne kopec nástrah, ktoré si častokrát ani neuvedomujeme. A to nehovorím o festivaloch a pre ne typických toitoikách! Na výber sú varianty FRESH, SENSITIV a ANTIBACTERIALS, tie sú mnou najviac preferované. 


Každodennú sprchu odporúčam doplniť jedným z týchto produktov. Špeciálne gély a emulzie určené pre tie najcitlivejšie partie ženského tela sú veľmi potrebné práve pre správne fungovanie intímneho prostredia. Zbytočne vyhodené peniaze? Nemyslím si. Nie je nad ten pocit sviežosti a sebaistoty, ktorý po ich použití mám! A bez hanby! :) 

Všetky spomenuté produkty zoženiete takmer v každej dobrej drogérii.
*sponzorovaný článok
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig