25. augusta 2016

Bioderma Summer News


Vždy sa veľmi poteším, keď mi v schránke pristanú novinky od značky Bioderma. Letná nádielka bola obzvlášť skvelá, a to hneď z dvoch dôvodov. Neskutočne som sa tešila, kedy k nám konečne dorazia odličovacie micelárne obrúsky a opaľovací sprej/hmla s vysokým ochranným faktorom. A jednoznačne naplnili moje očakávania!
Riešením pre suchú až veľmi suchú a citlivú pleť môže byť práve novinka Hydrabio Créme. Znečistenie, stres, chlad a UV žiarenie každodenne prispievajú k dehydratácii a predčasnému starnutiu pleti, a to je naozaj nežiadúce. Akonáhle je pleť dehydrovaná, povrch kože sa naruší, vznikajú jemné vrásky a nepríjemné pnutie. V tomto dôsledku stráca pleť svoju farbu a je unavená. Laboratóriá BIODERMA inovovali a vytvorili novú generáciu fyziologickej hydratácie. Vďaka emulzii inšpirovanej štruktúrou kože, aktívne látky petentu Aquagenium prenikajú hlbšie do pokožky a účinnejšie aktivujú prirodzený hydratačný proces. Krém je navyše obohatený aj o rozjasňujúce zložky. Veľmi výživný hydratačný krém je síce pre moju pokožku až príliš veľké sústo, no niekto, kto potrebuje naozaj veľmi zvláčniť a vyživiť ho určite ocení.
Odstraňovanie makeupu nabralo vďaka tejto novinke úplne nový rozmer. Nikdy som nemala podobné produkty v láske, buď boli obrúsky málo mokré alebo také malé, že na odlíčenie celej tváre som musela použi minimálne tri. Obrúsky Sensibio H2O sú úplne iné, stačí použiť jeden a celá tvár je dole :) Vďaka poriadnemu obalu nevyschnú a sú tým najlepším spoločníkom na cesty. 
Každý si v lete dopraje trochu slniečka, veď to k tomu patrí. No na ochranu pred jeho nežiadúcimi vplyvmi by sme zabúdať nemali. S novým sprejom na opaľovanie s vysokým ochranným faktorom bude natieracia "povinná jazda" trvať sekundu. Telo zahalí do jemnej hmly ktorá sa okamžite vpíja do pokožky a nezanecháva ju nepríjemne mastnú. Je naozaj super a osvedčil sa mi aj na festivaloch :)
Bioderma prináša niečo aj pre majiteľov normálnej až zmiešanej pleti. Každý typ pokožky potrebuje dostatočnú hydratáciu a nie len v lete. Hydrabio Gel-Créme má ľahučkú textúru, rýchlo sa vpíja a nezanecháva žiaden mastný film. Tiež obsahuje patent Aquagenium, vďaka ktorému aktívne látky prenikajú hlbšie do pokožky a účinnejšie aktivujú prirodzený hydratačný proces. Vitamín E pomáha chrániť pokožku pred oxidatívnym stresom a bojuje proti starnutiu kože. Nikto nechce predčasne starnúť či mať pleť nepekne suchú!
*sponzorovaný obsah


SHARE:

2 komentáre

  1. Na ich nový krém si robím zálusk. Moja suchá pleť to v zime bude určite potrebovať :)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Určite vyskúšaj, vyzerá skvelo pre niekoho s veľmi suchou pleťou :)

      Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig