6. augusta 2016

Bioderma Photoderm Love


Ako trávite leto? Už ste boli na dovolenke, či sa ešte len k moru chystáte? Či už je to tak, alebo tak, v lete by sme mali zvýšenú pozornosť venovať ochrane pred slnečným žiarením. Nikto nechce predsa predčasne zostarnúť, zhorieť ako fakľa, či dostať rakovinu kože! Používanie opaľovacích krémov s ochranným faktorom by malo byť súčasťou našej každodennej letnej rutiny. Mne sa v posledných rokoch najviac osvedčili prípravky značky Bioderma, a to nie len preto, že s nimi spolupracujem :) Sú naozaj perfektné a vďaka ich používaniu som sa nespálila ani nepamätám! 
Keď viem, že ma čaká intenzívnejší pobyt na slniečku, vždy pod makeup použijem Photoderm MAX 50+ Aquafluid. Má ľahučké zloženie, ktoré sa rýchlo vpije do pokožky a takmer okamžite sa môžem nalíčiť. Vďaka nemastnej textúre sa hodí pre všetky typy pleti, aj pre tú zmiešanú, či veľmi citlivú. 


Po opaľovaní (a vlastne celé leto nonstop) najradšj používam Photoderm After Sun. Jeho vôňa je pre mňa typické leto, a preto si ju rada pripomínam naozaj každý deň. Toto telové mlieko predstavuje upokojujúcu, hydratačnú starostlivosť po opaľovaní, ktorá predlžuje opálenie a chráni kožné bunky. Je jednoducho top!


Vždy som preferovala opaľovacie oleje. Mám rada ten "lesklý look" pokožky po ich použití. Olej na opaľovanie Photoderm Bronz SPF 30 okrem toho, že pokožke poskytuje vysokú ochranu pred slnečným žiarením, podporuje aj zhnednutie pokožky. Je výborný!

Aké prípravky na opaľovanie používate Vy?
*tento článok je sponzorovaný značkou Bioderma 
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig