4. júla 2016

Dulcia Šľahané Telové Maslo


Hovorí sa, že ak neviete zaspať, pomôže Vám upokojujúca vôňa levandule. Šľahané telové maslo slovenskej organickej značky Dulcia v sebe okrem tejto vône spája aj blahodárnu kombináciu ingrediencií pre hebkú pokožku. Kokosový olej, bambucké maslo a olej z hroznových jadierok zabezpečia telu dokonalú hydratáciu. Ja osobne zbožňujem používať toto telové maslo večer pred spaním. Krásna vôňa navodí príjemnú spavú atmosféru a po náročnom dni ma hodí do pohody. 

Konzistencia je krásne nadýchaná, našľahaná a po kontakte s pokožkou sa zmení na olejovitú. Jednoducho sa nanáša a celkom rýchlo vstrebáva, no na tele necháva nepatrný mastný film, ktorý ale mne osobne nevadí. Veď aj tak po jeho použití len vhupnem do pyžama a do perín. 
Všetky výrobky značky Dulcia sú balené v typických originálnych nádobkách. 100% všetkých zložiek všetkých produktov je prírodného pôvodu, a to je presne to, čo sa snažím v kozmetike vyhľadávať. Ak zmýšľate podobne, alebo chcete len vyskúšať niečo nové, odporúčam Dulciu :) *tento článok nie je sponzorovaný značkou Dulcia


SHARE:

4 komentáre

  1. Jéé levandulovou vůni miluji :) Od značky Dulcia jsem zkusila jeden pleťový krém už si nepamatuji nic o něm, ale nebyla jsem s ním spokojená.. Divně mi smrděl a když mi něco smrdí, tak si to na pleť nedám. Ale myslím si, že tento krém, který voní po levanduli, tak by mi smrdět nemusel :)

    Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig