20. júna 2016

Salt of The Earth Natural Deodorant


Nájsť prírodný deodorant, ktorý by bol však aspoň trochu účinný je viac než ťažké. Všade bol kopec krémových, ktoré sa aplikujú rukou, čo mne veľmi nevyhovuje. Som si vedomá toho, že naturálne zloženie asi nebude chrániť pred potom a pachom tak, ako deodorant či antiperspirant z dorgérie, no aj tak som odhodlaná nájsť ten správny. Skúšala som Lavanilla Laboratories, Weleda, no zatiaľ sa mi ako víťaz javí minerálny deodorant v spreji Salt of The Earth
Varianta v spreji je pre mňa najviac vyhovujúca. Deodorant je síce pár minút mokrý, no na oblečení nezanecháva žiadne stopy. Je vytvorený z prírodného kamenca a funguje na princípe čistej prírodnej ochrany. Vonia pre mňa úplne dokonale, po vanilke a levanduli. Dôležité je, že je naozaj čisto prírodný a hypoalergénny. Na maratóne by ma asi pred potom a pachom veľmi neochránil, no na každodenné použitie, dokonca aj teraz, v teplejších dňoch, je úplne postačujúci. 


Ak máte tip na ešte nejaký iný prírodný deodorant, sem s ním :)
SHARE:

3 komentáre

  1. Tiež zháňam fakt dobrý prírodný deo, ale presne ako hovoríš ty - nanášanie rukou nie je nič moc. Tento vyzerá naozaj dobre, asi po ňom pozriem na webe :)

    www.simonazacko.com

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig