3. júna 2016

Motivačné Mandaly


Aj Vy máte niekedy pocit, že sa toho na Vás valí z každej strany viac ako dokážete zvládnuť? Neviem, či ma prepadá jarná únava alebo čo, ale čoraz častejšie sa pristihnem pri tom, že jednoducho nevládzem. Aj keď je to asi ťažké, treba si v uponáhľanom slede povinností nájsť čas aj na seba, na to vypnúť a zrelaxovať. Keď sa práve nedá zbaliť si kufre a odísť na dovolenku, je treba si nájsť inú relaxačnú činnosť, ktorá nás dostane do potrebného kľudu a pohody. Ak cvičenie či meditácia nie sú pre Vás to pravé orechové, skúste napríklad odpočívať pri Motivačných mandalách od I Can Academy! Jediné, čo k nim potrebujete sú farbičky a troška fantázie :) 
Všetky kreatívne aj menej kreatívne duše si určite prídu na svoje. 47 zaujímavých mandál a rovnaký počet motivačných citátov o láske, úspechu, šťastí a pozitívnom živote sú zárukou kvalitného oddychu kdekoľvek, doma pri telke, v posteli a možno aj v práci cez prestávku. Na nič nemyslieť, len vyberať farby, odpočívať a naberať sily, to je ono! 


Svoje umelecké diela si po vyfarbení môžete jednoducho vytrhnúť a umiestniť trebárs na chladničku, či na stenu kancelárie a o motiváciu núdzu mať rozhodne nebudete :) Naozaj odporúčam! 


SHARE:

4 komentáre

  1. Myslím, že je to krásný nápad. Sama jsem dostala jedny omalovánky pro dospělé od kamarádky k 20nám. Ideální dárek. :D Ještě jsem se k nim paradoxně přes všechny úkoly a povinnosti bohužel nedostala, protože se mi po dni stráveném u psacího stolu nechce znovu jen dál sedět. Teď je mi to trochu líto... Zítra se do nich pustim. :)
    Moc ráda bych tě pozvala na Give Away o Zdravý balíček, která u mě na blogu probíhá do 9.července. Určitě je o co stát. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Skvelé fotografie, najlepší blog, ktorý som za posledný čas videla! :)

    |SYDNEY SLEEK|

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig