24. mája 2016

Perfect Skin With Mark


Kávové pílingy sa v poslednej dobe tešia veľkej popularite. Dlho som im odolávala, veď niečo podobné sa dá jednoducho spraviť aj doma. No potom prišiel ON! Mark Scrub zmenil môj pohľad na vec. Mark je iný, jednoducho dokonalý, voňavý a úžasný. Spojenie vône kokosu a kávy je hotová rozprávka a moje srdce (i telo) si získal natoľko, že po ňom siaham opakovane niekoľkokrát do týždňa.. Preháňam? Ani náhodou! :) 

Coffee peelings became very popular recently. I tried to avoid them for a long time. You can easily make your own at home. And then HE came! Mark Scrub completely changed my opinion. Mark is different, simply perfect and he smells amazing. Coffee and coconut smell heavenly together and I reach for him regularly. Is this too much? I don´t think so.. Telový a tvárový Mark Scrub tvoria len kvalitné prírodné ingrediencie, ktorých základom je káva. Tak ako dokáže človeka povzbudiť zvnútra, nabudí aj zvonka. Postará sa o nádherne jemnú a hladkú pokožku a pri pravidelnom používaní vie zmierniť prejavy celulitídy, akné či ekzému. Neobsahuje žiadne zbytočné konzervanty, či inú chémiu. Tvoria ho len tie najkvalitnejšie zrná kávy robusta, hnedý cukor, morská soľ, mandľový, organický kokosový olej, prírodný esenciálny olej a vitamín E.Na celé telo bohate postačia dve hrste, ktoré si krúživými pohybmi vmasírujete do pokožky. Ideálne je začať od nôh smerom nahor, aby sa zachovala prirodzená cirkulácia v tele. Píling nechajte pôsobiť pár minút a jednoducho opláchnite. Pokožka je tak úžasne zjemnená a vyživená, že po použití Marka vôbec netreba siahať po telovom mlieku. Dvesto gramov vydrží určite aspoň desať použití. Dostupný je v štyroch prevedeniach, Peppermint, Citrus, Coconut a Original, za cenu od 15 do 17 € s doručením zdarma. Je perfektný a určite stojí za vyskúšanie! SHARE:

3 komentáre

  1. Už na něj delší dobu čumím, ale vždycky dám přednost jiným, například nedávno jsem si koupila Cup O'Coffee od Lush, takže příště už ale musím sáhnout po tomhle, dost mě láká :)

    Nikola Mills

    OdpovedaťOdstrániť

Blogger Template Created by pipdig