9. mája 2016

April Favorites


Neviem, kedy presne sa toto udialo, ale už tu máme máj, lasky čas. Apríl z môjho pohľadu prebehol neskutočne rýchlo, no samozrejme som si stihla obľúbiť nejaké vecičky, ktoré určite stoja za zmienku. Moja najobľúbenejšia kniha všetkých čias, skvelý prírodný deodorant, obľúbený parfém, paleta očných tieňov a najpohodlnejšie topánky na svete.. 

Svieža, jarná, ľahučká, kvetinová, presne taká je táto vôňa. K teplejším mesiacom prirodzene patria vône jemenšie a k tejto som sa znova rada vrátila. Vo wishliste mám aj nejaké nové vône, ktoré by som chcela v najbližšej dobe vyskúšať, ale o tom neskôr..

O tom, ako veľa chemikálií sa do nášho tela dostáva cez citlivú pokožku v podpazuší som sa už zmieňovala niekoľkokrát. Pravdou však je, že nájsť spomedzi tých naturálnych deodorantov taký, ktorý by aj naozaj fungoval, je fuška. V procese skúšania viacerých som naďabila na tento od značky Weleda. Má príjemnú sviežu vôňu a hoci ma asi vo fitku nezachráni, na bežný deň je skvelý. 

K tejto knihe som sa prvýkrát dostala niekedy na strednej škole a okamžite som sa do nej zamilovala. Každý raz, keď ju čítam, v nej objavím niečo nové, skryté, čo ma zas a znova obohatí. Zmenila mi pohľad na život ako taký, no v prvom rade na seba. Veď keď niečo veľmi chceme, celý vesmír sa spojí, aby sa naše želani splnilo.. :) Odporúčam!

Moja láska k tejto paletke je viditeľná na prvý pohľad. Už niekoľko mesiacov používam takmer výlučne túto jednu jedinú a hravo s ňou vyčarujem líčenie do práce aj na party. Tiene sú perfektne pigmentované, jemnučké maslové a veľmi ľahko sa s nimi pracuje. Jednié mínus je obal, ktorý je matný a ľahko sa špiní, no zároveň je tenučký, takže sa s ňou jednoducho cestuje. 

Ak ma sledujete na facebooku, určite ste postrehli môj dlhotrvajúci lov na presne tieto Adidasy. Nebanujem ani sekundu ani cent! Sú to najpohodlnejšie tenisky, aké mám, na moju širokú nohu sedia perfektne a hodia sa naozaj ku každému outfitu. Mohli ste ich vidieť aj v poslednom outfite a ešte ich určite veľakrát uvidíte. 
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig