19. apríla 2016

New In: Revlon Mascaras


Ani neviem slovami vyjadriť moje nadšenie z toho, že značka REVLON je už pár mesiacov konečne dostupná aj na Slovensku! Doteraz som si ju nosila zo zahraničia, z UK alebo USA, no teraz ju môže vyskúšať každý. A určite za to stojí! Zbožňujem mejkap COLORSTAY a neviem si vynachváliť skvelé farby na pery COLORBURST LAQUER BALM, ktoré sú perfektne pigmentované a vďaka ceruzkovému tvaru sa nanášajú veľmi ľahko. Tentokrát som mala možnosť vyskúšať novinky spomedzi maskár tejto značky, a to rovno päť! 
Dobrá maskara je základ, žiadne líčenie nie bez nej úplné a kompletné. Každá máme iné riasy, iný tvar oka a práve túto rôznorodosť zohľadňuje značka Revlon pri týchto piatich maskarách. Či už hľadáte objem, či maximálnu dĺžku rias, či máte rady klasický štetinkový aplikátor alebo silikónový, z tejto rady si určite vyberiete. 


Zelená, Super Length poteší tie z Vás, ktoré majú krásne husté riasy a chcú zvýrazniť  predovšetkým ich dĺžku. Zloženie farby sa hladko nanáša a rýchlo vytvára nádherné príťažlivé, predĺžené riasy. 90 % žien potvrdilo krajšie, dlhšie riasy. Nová kefka Revlon Lash Stretch Brush dodáva super dĺžku aj tým najmenším riasam. Zúžená špička dosiahne a zafarbí každú jednu, aj tú najmenšiu riasu. Štetinky na dlhšej strane kefky dodávajú riasam prepychovú dĺžku.


Červená, Ultimate All-In-One v sebe skrýva všetkých päť skrášľujúcich účinkov pre Vaše riasy. Vysokoúčinné zloženie poskytuje riasam 5 úžasných výhod v 1 maskare a toobjem, dĺžku, výraz, zdvihnutie a intenzívnu farbu. Nová kefka Revlon Power Mini Brush má dutú strednú časť kefky pre zachytenie veľkého množstva farby, oslnivý efekt a unikátny tvar pre jednoduchú aplikáciu a dosiahnutie ku všetkým riasam.


Ružová, Ultra Volume je určená pre dosiahnutie maximálneho objemu rias. Ošetrujúce zloženie s ochranou pred vytváraním zlepencov naplní riasy intenzívnym objemom. 94 % žien potvrdilo hustejšie a plnšie riasy. Nová kefka Revlon Lash Plumping Brush češe riasy a napriek zväčšenému objemu bráni ich zliepaniu. Trojité drážky na kefke udržia množstvo farby pre maximálny objem rias. Krátke a dlhé štetinky prečesú riasy a eliminujú ich prípadné zliepanie.


Fialová, Dramatic Definition je ako stvorená pre dokonale výrazné riasy bez nepríjemných zlepencov. Hladké prispôsobivé zloženie riasy farbí a oddeľuje. 92 % žien potvrdilo výrazné a oddelené riasy. Nová kefka RevlonLash Separator Brush farbí a oddeľuje riasy pre úžasné výrazný efekt.Vrstvené štetinky jednotlivé riasy zvýrazňujú a oddeľujú.


Modrá, Volume + Length je moja najobľúbenejšia zo všetkých. Mojim riasam poskytuje presne to, čo potrebujú, úžasnú dĺžku a výrazný objem. Vlákenné zloženie čiernej farby s vysokým leskom znásobuje objem a dĺžku rias. 98 % žien potvrdilo bohatšie, intenzívnejšie riasy. Nová kefka Revlon Magnifying Lash Brush vytvára nádherné dlhé a husté riasy. Unikátna štvorcová kefka riasy zahŕňa intenzívnym objemom a dĺžkou, o čom sa môžete presvedčiť aj na fotografii mojich rias nižšie. 

Maskary Revlon sú dostupné v parfumériách FAnn a ich cena je 13 EUR. 
Určite sa oplatí sledovať aj facebook Revlon Slovensko, kde sa dozviete o novinách, líčiacich akciách a pripravovaných súťažiach. 

Ktorú z maskár vyskúšate ako prvú?

SHARE:

8 komentárov

Blogger Template Created by pipdig