1. marca 2016

My Body Care


Vždy v zime je moja pokožka veľmi suchá. Tento rok však obzvlášť. Dokonca ma začal trápiť ekzém neznámeho pôvodu, nikdy som ničím podobným netrpela. Suché svrbivé otravné fliačiky našťastie vyriešila Bioderma, konkrétne nový sprchový olej Atoderm a telový balzám z rovnakej rady. 

My skin suffers from dryness every winter, but this year it has been more serious than usual. I got ekzema too, which is really awful. Luckily, Atoderm Shower Oil and Atoderm Intensive Baume fom Bioderma solved my problem. 

Sprchové oleje sú mi odjakživa sympatické. Mám rada ten pocit, keď je moja pokožka krásne hydratovaná. Tento sprchový olej od Biodermy je perfektný, hlavne pre tie lenivé dni, kedy sa mi po sprche nechce veľmi natierať. Má príjemnú vôňu a ak sa obávate toho, že olej musí byť len veľmi mastný, vôbec to tak nie je. Je veľmi jemnučký, odporúča sa používať dokonca aj pre atopickú pokožku. Jeho exkluzívne zložky napomáhajú obnovovať prirodzenú kožnú bariéru. Patent Skin Barrier Therapy® chráni suchú pokožku pred baktériou Staphylococcus aureus spôsobujúcou zápal a podráždenie. Aplikátor s pumpičkou je do sprchy skvelý, nemusím bojovať so žiadnym štuplíkom, či otvárať šmykľavý vrchnáčik. Určite ho vrelo odporúčam!

Tie dni, keď sa o svoje telo starám naozaj svedomito a zodpovedne používam telový balzám Atoderm. Myslím si, že práve tomuto produktu môžem vďačiť za to, že môj ekzém som dostala pod kontrolu. Vďaka dermatologicky liečivej látke PEA rýchlo odstráni svrbenie kože. Na prvý pohľad sa môže zdať veľmi hutný, no do pokožky sa bleskurýchle vsiakne a nezanecháva nepríjemne mastný film. Pocit však zanecháva úžasný, nič ma nesvrbí a necítim sa ani "lepkavo". Je určený na telo i tvár a je taký jemnučký, že je vhodný aj pre najcitlivejšiu detskú pokožku, či pre pokožku veľmi suchú až atopickú. Moja sesternica ho dokonca otestovala aj na svojich dvoch dcérkach a obom pomohol vyriešiť problémy so suchou pokožkou. 


Ak chcete tiež vyskúšať niektoré produkty z radu Bioderma Atoderm, zapojte sa do mojej súťaže TU.


A ak ma chcete podporiť v súťaži Bloger roka 2015, svoj hlas mi môžete venovať TU :)ĎAKUJEM! 


SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig