26. marca 2016

Lindex Haul


Na Hriešne nákupy s časopisom Eva chodím pravidelne, tak ako aj uplynulý víkend. V zľavovej knižke je vždy množstvo úžasných akcií, ktoré fakt treba využiť. Tento rok som mala v pláne venovať sa len  módnemu poradcovstvu mojej Lenke, s ktorou nakupujem najradšej, no človek mieni, život mení. Zavítala som do novootvoreného Lindexu v bratislavskom Auparku a taký malý nákupík s 25% zľavou som nakoniec urobila. A som s ním veľmi preveľmi spokojná, naozaj sa to oplatilo :)

Pravidelné tréningy s osobným trénerom si naozaj užívam. Väčšinou nosím čierene legíny na cvičenie a keď som zbadala tieto, musela som si ich kúpiť. Zaslúžim si ich a viem, že ich vynosím do zničenia, čo pri náročnosti našich tréningov asi nebude dlho trvať :))) Sú z veľmi príjemného strečového materiálu a čo ma zaujalo najviac, je ich farebná kombinácia.




Základom každého šatníka by určite mali byť klasické bavlnené tričká v bielej a čiernej farbe. Dajú sa nosiť na milión spôsobov a ak ich ešte nemáte, odporúčam tieto z organickej bavlny. Sú neskutočne príjemné, mäkučké a takýto strih pristane naozaj každému typu postavy. 




Lenka si nevie vynachváliť pančuchové nohavice z Lindexu. Rozhodla som sa jedny vyskúšať tiež a na jarné obdobie som si zvolila 40 DEN, čierne, mierne lesklé. Vo veľkostiach som bola trochu stratená, bála som sa, aby som ich na svoju výšku natiahla, a tak som sa rozhodla pre veľkosť L. Uvidíme, či to bola správna voľba :)



Vždy, keď si mám obuť tenisky riešim rovnaký problém. Aké ponožky si vziať?! Pri bielych Converskách je to jednoduché, biele členkové. No čo do šedých tenisiek s bielym vnútrom? Vytŕčajúce členkové sa mi k nim nepáčia. Tzv. ťapky, ktoré mám doma sa mi neustále vyzúvajú a šmýkajú z päty. Týmto bielym dávam šancu, uvidíme, či v mojom prísnom ponožkovom teste časom obstoja. 



Poslednou vecičkou, ktorá sa na mňa pri pokladni usmiala boli štipce do vlasov. Čím mám vlasy dlhšie, tým viac si ich vypínam hore a siaham práve po takýchto štipcoch, po ktorých mi vlasy neostávajú nepekne odtlačené. 


Čo na môj nákup hovoríte? 








SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig