16. marca 2016

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30


Chcete mať krásnu rozjasnenú a zjednotenú pleť? Včera Bioderma predstavila úžasnú novinku - Hydrabio Perfecteur SPF 30, pleťový krém, vďaka ktorému vytúženú dokonalosť hravo dosiahnete. Hydrabio Perfecteur pleť okamžite vyhladzuje a zlepšuje jej prirodzený vzhľad. Hlavne v jarnom a letnom období, kedy sme viac vystavené slnečným lúčom, by sme mali venovať zvýšenú pozornosť ochrane proti ich nežiadúcim vplyvom. Vďaka anti-UVA-UVB filtrom, Hydrabio Perfecteur poskytuje vysokú ochranu pred škodlivými účinkami UV žiarenia a zabraňuje tak predčasnému starnutiu kože. Nerobme si zbytočné vrásky.. ;) 

Hydrabio Perfecteur je vhodný najmä pre dehydrovanú, citlivú a suchú pleť, no určite si na svoje prídu aj majitelia pleti normálnej až zmiešanej. Vo všeobecnosti je veľmi dobre tolerovaný, hypoalergénny, nekomedogénny a neobsahuje žiadne parabény. Obsah vysokého ochranného faktoru sa výrazne prejavil na jeho vôni, ktorá je však napriek tomu oveľa jemnejšia a príjemnejšia ako u tradičných opaľovacích krémov.


Najväčšou výhodou tohto produktu je jeho ultraľahké zloženie, vďaka ktorému tvorí dokonalý podklad pod makeup. Ja som ho testovala v bežný pracovný deň a môj makeup vydržal od skorého rána bez problémov až do večera. Je úžasné, že ho stačí ráno po umytí pleti naniesť ako klasický pleťový krém, no okrem hydratácie poskytuje aj významnú ochranu pleti, krásne ju zjednotí a rozjasní a makeup sa naň nanáša perfektne, ľahko. 


Patentovaný prírodný komplex látok zvyšuje syntézu aquaporínov, udržuje vodu v pokožke a napomáha syntéze lipidov. Vitamín PP napomáha syntéze lipidov, vďaka tomu pomáha udržať súdržnosť rohovej vrstvy a zabraňuje tak nedmernej strate vody. Extrakt z jablčných jadierok urýchľuje a obnovuje syntézu aquaporínov a podporuje tak tok vody medzi bunkami pokožky. Znečistenie, stres, chlad a UV žiarenie každodenne prispievajú k dehydratácii a predčasnému starnutiu pleti. Akonáhle je pleť dehydrovaná, povrch kože sa naruší, vznikajú jemné vrásky a pnutie. V tomto dôsledku stráca pleť svoju farbu a je unavená. Laboratória Bioderma inovovali a vytvorili novú generáciu fyziologickej hydratácie. Vďaka emulzii inšpirovanej štruktúrou kože, aktívne látky petentu Aquagenium prenikajú hlbšie do pokožky a účinnejšie aktivujú prirodzený hydratačný proces. Je obohatený o rozjasňujúce zložky.


Navyše vďaka praktickému maličkému baleniu s pumpičkou sa zmestí naozaj do každej kozmetickej taštičky :) Od 15.3.2016 nájdete Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 v každej dobrej lekárni. 

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig