18. marca 2016

Asos Haul


ASOS je jednoznačne mojou top fashion destináciou. Pozerám si ho denne, no nákupy už nerealizujem s takou železnou pravidelnosťou ako kedysi. Tentokrát som sa rozhodla pre pár kúskov do jarného počasia a jednu kozmetickú nevyhnutnosť. Čo na moje najnovšie prírastky hovoríte?

ASOS is definitely my top fashion online destination. I visit it everyday, but I can't shop there as frequently as I used to. Now I decided to purchase some spring fashion pieces and one of my beauty necessities. What do you think about my recent haul? Musím sa priznať, že keď si nejaký kúsok z môjho šatníka obľúbim, neváham si ho kúpiť vo všetkých farbách, v akých existuje. Taký prípad je aj táto košeľa. Doma mi visí v modrej, ružovej a khaki farbe a teraz mi pribudla aj táto biela. Podľa mňa mi skvelo sedí, super sa nosí, pretože je vyrobená zo 100% bavlny a je to kúsok tak univerzálny, že mi z skrine asi nikdy nezmizne (pokiaľ ju nezničím). Značku Warehouse mám naozaj veľmi rada, páčia sa mi hlavne jednoduché a nadčasové kúsky, ktoré ponúkajú v skvelej kvalite za skvelé ceny. 


V poslednom čase siaham skôr po "casual" oblečení aj do práce. Tento minimalistický top so zaujímavým zadným dielom som si zaobstarala k roztrhaným džínsom a teniskám. Je vyrobený z veľmi príjemného materiálu a už sa neviem dočkať, kedy si ho vezmem s mojou milovanou koženou bikerkou.. :)
Tieto členkové čižmičky ste už pred časom mohli zaregistrovať v mojom wishlist príspevku. Neodolala som a musela som si ich kúpiť. Značku Vagabond zbožňujem, všetky topánky sú maximálne pohodlné a parádne sa v nich chodí. Moja zbierka topánok pozostáva prevažne z čiernych, a tak som už dlhšie zvažovala kúpu nejakých farebných. Uznávam, pri výbere farby som sa neutrhla z reťaze, no pre mňa je to príjemné spestrenie botníka. K môjmu milovanému Burberry trenchu sú ako stvorené, už sa na ne veľmi teším :) Jediný top coat, vďaka ktorému si lakujem nechty len raz za týždeň je práve tento. Hoci som si prečítala množstvo článkov, v ktorých bol pre svoje priam toxické zloženie zatracovaný, ja si ho budem kupovať aj naďalej. V mojich očiach sa mu žiaden iný nevyrovná.Čo z mojich nákupov sa Vám páči najviac?  

Ak máte chvíľku čas, môžete za môj blog zahlasovať v ankete Bloger roka 2015 v kategórii móda TU. Ďakujem za každý jeden hlas a ak budete link na súťaž zdieľať so svojimi priateľmi, ďakujem dvojnásobne :)


SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig