10. februára 2016

What's In My Bag?Aj pri kabelkách sa riadim heslom kvalita nad kvantitu. Kedysi som musela mať kabelku ku každým topánkam, v milión farbách, no dnes už zastávam inú filozofiu. Radšej si našetrím raz ročne na jednu krásnu kvalitnú nadčasovú, než mať dvadsať iných. 3.1 Phillip Lim Medium Pashli Satchel mám už takmer rok. Je skôr "edgy" než klasická, zaujalo ma na nej asi všetko, od kvalitnej štrukturovanej kože, cez zlaté detaily až po nekonečné možnosti nosenia. Ja ju nosím bežne v ruke, či na predlaktí a keď potrebujem mať ruky voľné, používam dlhší popruh na rameno. Teraz v zime je mojou spoločníčkou denne, hlavne do práce. A čo sa v nej skrýva? 

Even in bags I prefer quality over quantity as I have mentioned million times before. I used to have every single bag matching with some of my shoes, but let's leave this in the past. I'd rather save some money and buy one great designer handbag a year than spend on cheaper ones. I have 3.1 Phillip Lim Medium Pashli Satchel for almost a year now. It's definitely more edgy than classy, I love everything about it. The leather is amazing, gold hardware goes with everything in my closet and it's so versatile.  I usually wear it hanging on my hand but sometimes the long strap is more than useful. Now, in wintertime it's my only one work bag, too. And what's inside?
Na prvý pohľad možno poriadok a málo vecí, no v skutočnosti so sebou denne nosím kopec maličkostí a zbytočností, veď nikdy nevieme, čo z toho sa bude hodiť. Neodmysliteľnou súčasťou mojej kabelky je peňaženka Michael Kors, ktorú mám už vyše roka. Hovorí sa, že červená farba peňaženky priťahuje peniažky, tak dúfam, že to platí o všetkých odtieňoch červenej :) 
Kľúče, vreckovky a telefón to je klasika. Všetky svoje kozmetické (ne)potrebnosti a iné záležitosti nosím upratané a pred svetom schované v malej taštičke Karl Lagerfeld. Keď ich mám takto pokope, moja kabelka vyzerá vždy ako uprataná a chránim aj jej vnútro pred prípadným znečistením napríklad od korektora. Okrem už spomenutého korektora (momentálne Fit Me od Maybelline) mi nesmie chýbať Travallo s obľúbenou vôňou, zrkadielko Chanel, žuvačky, samozrejme dámske hygienické potreby, špáradlo, zubná niť, či analgetikum pre prípad núdze. 

At the first look it may seem as a clean bag with minimum things inside but in fact I always carry a lot of stuff every day. Well, you never know what you´ll possibly need. I have my Michael Kors wallet for over a year now and I have to have it with me every day. They tell that red wallets attracts money so I hope this works with every shade of red :)
Keys, tissues and a phone, that´s classic. All of my cosmetic necessities and other stuff is carried and hidden in small leather pouch from Karl Lagerfeld. This also protect my bag from getting dirty inside. I usually carry some corector (Fit Me from Maybelline), Travallo with my fave perfume, Chanel mirror, gums, some ladies stuff, dental floss or some painkillersif needed. Čo nesmie chýbať vo Vašej kabelke?
What do you have to have in your bag? 

SHARE:

2 komentáre

Blogger Template Created by pipdig