22. februára 2016

Prague Haul


Jednoznačne najradšej nakupujem v Prahe. Väčšinou sú moje nákupy výlučne online, úprimne, keďže pracujem v Bratislave a bývam v Trnave, každodenné dochádzanie ma vyšťavuje natoľko, že na víkendové nákupy tam ani nepomyslím. No keď som v Prahe, nikdy neodolám. Sephora, The Body Shop, MAC, Topshop a ZARA sú miesta, ktoré som navštívila naposledy. 

I love shopping in Prague the most. My shopping is mostly strictly online, I have no energy to go back to Bratislava to shop after my everyday travels to work there. When I'm in my lovely Prague I  simply can't resist. Sephora, The Body Shop, MAC, Topshop and ZARA are the places I visited last week there.
Tmavomodré skinny džínsy sú neodmysliteľnou súčasťou môjho šatníka a potrebovala som nové. Rozhodla som sa pre overený Topshop a perfektné Jamie Jeans. Sú neskutočne pohodlné, s vysokým pásom, čo ja rozhodne preferujem. Nie je nič vulgárnejšie ako vykúkajúca bielizeň! 
Ďalšou stávkou na istotu bola ZARA. Klasická ľahučká pásikavá oversized košeľa z príjemného materiálu ma zaujala okmažite, vedela som, že si ju odtiaľ jednoducho musím odniesť. Kvietkované šaty/tuniku som videla na nete pár dní pred odchodom do Prahy a páčilo sa mi, že sa dajú naozaj nosiť ako šaty, alebo odvážnejšie napríklad s roztrhanými boyfriend džínsami. Veľmi sa teším, že od 9.marca bude pre SR aj ČR konečne fungovať ZARA ONLINE SHOP! Dúfam, že všetky  tieto vecičky na mne čoskoro uvidíte v nových outfitoch na blogu :)V Body Shope a v MAC-u som doplnila zásoby svojich obľúbených produktov. V prvom spomínanom som si pôvodne chcela kúpiť len telový peeling, no nakoniec som neodolala ani telovému maslu z rady Shea Butter. Pri pokladni som bola veľmi milo prekvapená, keď mi slečna predavačka oznámila, že sprchový gel je k tomu všetkému zadarmo :) Môj minerálny púder od MAC už začína ukazovať dno, tak som sa rozhodla predísť tragédii a kúpiť si jeden do zásoby :)) 

Nikdy nevynechám Sephoru. Niekedy sa tam chodím rada len popozerať, čo určite chápe každá milovníčka beauty produktov ako ja :) To ale nebol tento prípad, odniesla som si odtiaľ maskaru Roller Lash od Benefit, Airbrush Brush č.56 značky Sephora, masku pod oči, nočnú masku a pilníčky na nechty. Jasné, že najdôležitejšiu vec som odfotiť zabudla :))) A to nový makeup od CHANEL, Les Beiges Healthy Glow Foundation. Nevedela som mu odolať a začala som ho používať okamžite. Moje prvé dojmy? Je fantastický! Stredná krycia schopnosť, konzistencia ľahučká a príjemná, finish na pleti taký polomatný, no vyzerá veľmi prirodzene. Bonusom je ochranný faktor SPF 25/PA ++. So svojím novým favoritom od CHANEL som sa už skôr pochválila na Instagrame, tak ak nechcete prísť o žiadne moje novinky a vychytávky, sledujte ma @simply.nina :)


Majte krásny slnečný jarný dník!
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig