2. februára 2016

Introducing Monica Vinader
Aj v šperkoch preferujem skôr kvalitu než kvantitu. Zbožňujem náušničky Swarovski a môj škorpiónový zlatý náhrdelník Anna Saccone for Stilnest takmer nedávam dole. Pri sledovaní britských blogeriek a tiež na mojom obľúbenom Net-a-porter.com som natrafila na značku šperkov Monica Vinader. Opäť láska na prvý pohľad! 

Even in jewelery I prefer quality over quantity for sure. I adore Swarovski earrings and my scorpio necklace from Anna Saccone for Stilnest collection. Some of my favorite British bloggers introduced me to Monica Vinader Jewelery. Love at first sight! 
N, samozrejme../N, of course..Tento prsteň je veľmi populárny v UK a myslím, si, že ho potrebujem aj ja :D
This ring is very popular in UK and I think I need it, too :D


Čo na ne hovoríte? Všetky sú pozlátené kvalitným žltým alebo ružovým zlatom a doplnené diamantami alebo inými polodrahokamami. 

What do you think about it? They're all yellow or rose gold pleated and made with diamonds or other gemstones. 
SHARE:

5 komentárov

 1. Odpovede
  1. Ahoj, ak myslis ten zo stilnest kolekcie od Anny Saccone tak ano, je z pozlateneho striebra, nehrozi, aby stratil farbu a scernal :)

   Odstrániť
  2. Ach tak to ma velmi tesi... chcela som medailonik ale pacil sa mi designovo len tento a svokra mi nakazala objednat 😁 tak som mala kusok nerv ci ho po paf noseniach nebudem mat uz len napolicke.... teraz uz budem s kludom vakat... Za ako dlho ti dosiel?

   Odstrániť
  3. Myslím, že tam majú dobu doručenia nejaké dva týždne a keďže svoj mám už asi rok, tak si to presne nepamätám, ale šlo to z Nemecka, takže dosť jednoducho kuriérom. Je super, určite sa ti bude dobre nosiť :)

   Odstrániť
  4. Dakujem za odpoved. Neviem sa dočkať

   Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig