7. februára 2016

Beauty Haul


Novoročné zľavy som tento rok využila hlavne na nákup kozmetiky a doplnenie zásob. V poslednej dobe som skôr "domíňavala" staré zásoby, ale o tom podrobnejšie už čoskoro v samostatnom článku. Moje nakupovanie bolo už tradične online, a to konkrétne cez tri skvelé e-shopy. 

I enjoyed new year´s sales in beauty department this time. Recently, I´ve been trying to use up all of my old products that you will see in my empties post very soon. Of course, I did my shopping online, as usual and I chose three great online stores. 
Ešte pred Vianocami som prvýkrát navštívila obchod pinkpanda.sk. Vtedy som kúpila sadu štetcov Bold Metals od Real Techniques pre moju sestru. Štetce sú také úžasné a jemné, že netrvalo dlho a zaobstarala som si aj svoje vlastné. Túto značku mám asi najradšej a používam ju roky na sebe aj mojich klientkách. Konkrétne som si kúpila štetec na púder, lícenku, kontúrovanie tváre a dva štetce na oči. Som s nimi maximálne spokojná a odporúčam ich každému.

I found pinkpanda.sk just before Christmas last year. At that time I bought some Real Technique Bold Metals brushes for my sister. They are simply amazing and I had to buy some for myself, too. I love this brand of make up brushes the most and I usually use it for me and also for my clients. This time I purchased a powder brush, blush brush, contour brush and two eye brushes. I am more than satisfied and I really recommend Real Techniques to everybody.Glow Tonic od značky Pixi som si kúpila opakovane. Zistila som, že mojej pleti vyhovuje pleťová voda s obsahom kyseliny glykolovej, ktorá šetrne odtraňuje odumreté bunky z jej povrchu. Je bez alkoholu a vhodná pre všetky typy pleti. Tentokrát som si ju objednala z ASOSu. 

I've repurchased this Glow Tonic from Pixi for a couple times already. I found out that my skin loves some kind of product consisting of glycolic acid. It gently removes dead skin cells from the top layers of my skin, it's alcohol free and suitable for all skin types. I got it from ASOS. 
Asi najradšej zo všetkých e-shopov nakupujem kozmetiku na feelunique.com. Majú tam všetko! Teda takmer všetko, čo potrebujem a používam. Veľmi často mávajú akcie na vybrané značky, alebo typy produktov a ceny sú vtedy neodolateľné. Zľavy som využila na doplnenie zásoby čistiaceho balzamu na pleť Emma Hardie Moringa Cleansing Balm, avokádového očného krému Khiel's, Bio-Oil na telo a Aura Manuka Honey pleťovej masky od Antipodes

My most favorite beauty destination must be feelunique.com. They have everything! Well, almost everything I need or use. Almost every week there are some offers and prices are irresistible then. This time, I restocked my favorites, Emma Hardie Moringa Cleansing Balm, Khiel's Avocado Eye Cream, Bio-Oil for my body and Antipodes Aura Manuka Honey MaskRada skúšam nové líčidlá, hoci mám svojich obľúbencov, ku ktorým sa vraciam už roky. Značku Bare Minerals som doteraz neskúsila, hoci je mi známa už dlho. Na tónovací gel-krém Complexion Rescue som počula samé chvály a je naozaj výborný. Zjednotí pleť, je ľahučký a perfektný na bežné denné nosenie. Ochranný faktor SPF 30+ je praktickým bonusom. Ja používam odtieň Vanilla a pre moju zimnú snehulienkovskú pleť sedí dokonale. 

I love trying new products even though I have some favorites that I use for years. I have never tried anything from Bare Minerals before. I heard only great things about Complexion Rescue Tinted Gel Creme and it's really that amazing. Evens out the complexion, it's light and perfect for every day. SPF 30+ is a great bonus. I use shade Vanilla and it matches my winter skin unbelievably. 
To najlepšie na koniec :) Dekoratívna kozmetika značky Burberry ma láka už pár mesiacov, no vždy som si povedala, že mám tých líčidiel viac než dosť. Zahraničné blogerky ospevujú očný tieň Eye Colour Wet & Dry Silk Shadow v odtieni Pale Barley a už chápem prečo. Je neskutočný! Konzistencia maslovo jemná, pigmentácia úžasná, farba zlato-hnedo-bronzovo dokonalá. Nanášam ho štetcom na celé horné aj dolné viečko, oko si ním doslova orámujem, doladím čiernou maskarou a moje bežné denné líčenie je hotové. Stojí naozaj za všetky drobné! 

I saved the best for the end :) I've been eyeing Burberry Makeup for couple of months now but I always convinced myself that I have more than enough makeup products. British bloggers are raving about Burberry Wet & Dry Silk Shadow in Pale Barley and now I completely understand why. It's breathtaking! Buttery, creamy, amazing pigmentation and perfect browny-golden-bronzy colour. I use big fluffy brush for application all over my entire eye, add black mascara and my every day simple makeup is ready. It's worth every single penny (cent) :) ! 
Ako sa Vám páči "haul" článok? Zujímalo by Vás viac podobných o mojich nákupoch? 

How do you like this "haul" post? Would you like me to do more of these? 


SHARE:

6 komentárov

 1. Nad tím bio-oil přemýšlím :) jinak super článek a hlavně fotky!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super vecicky, tie stetse by som si aj ja rada zaobstarala, tak isto ako aj bi-oil, vlastne uz ho mam v kosiku na jednom eshope a cakam kedy dojde vyplata :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. stetce su skvele a bio oil tiez, mozem len odporucat :)

   Odstrániť

Blogger Template Created by pipdig