31. januára 2016

What's in my iPhonePosledné Vianoce mi Ježiško priniesol nový iPhone 6S. Asi som poslúchala alebo čo :) Dovtedy som používala viac ako dva roky iPhone 5S a chcelo to už jednoducho zmenu. Viac miesta na fotky, lepšiu prednú kameru, život blogerky si to proste vyžadoval. Mobil je nevyhnutnou súčasťou môjho života, používam ho nie len na telefonovanie, ale hlavne na všetky moje online záležitosti, facebook, instagram, pinterest, e-maily súkromné i súvisiace s blogom no a hlavne na fotenie. Čo všetko sa v ňom skrýva a aké aplikácie používam?

Last Christmas I was lucky enough and I got the brand new iPhone 6S. I must have been good or something :) Up till then I had iPhone 5S for more than two years and I needed a change. More memory, better front camera, life of a blogger simply requires this. My phone is one of my every day necessities, I use it not only for calling people, but even more for my online life, facebook, instagram, pinterest, e-mails and of course, for taking loads of pictures. What's in my iPhone and which apps do I use?


Správy, Fotografie, Kamera, Počasie, Kalendár, iTunes Store, Hudba, YouTube, Poznámky, Pripomienky, App Store, Nastavenia, Safari, Facebook, Messenger, Hodiny, Priečinok "fashion", Priečinok "simply nina", Priečinok "photo", Hangouts, Facetime, Telefón, Mail, Whatsapp, Instagram... Toto všetko sa nachádza na mojej homescreen. Všetko sú to aplikácie, ktoré používam veľmi často. V priečinku "fashion" mám aplikácie niektorých mojich obľúbených online obchodov, ako Asos, Net-a-porter, The Outnet, ZARA, dm Slovensko, mytheresa. Najčastejšie si nimi krátim čas vo vlaku po ceste do/z práce, typická ja :) V Priečinku "simply nina" sa nachádza priamy odkaz na môj blog, aplikácia Pages, Chrome, kde mám rýchly a ľahký prístup k e-mailovej schránke Simply Nina, Twitter a Pinterest. V poslednom špeciálnom priečinku "photo" sú všetky aplikácie, ktoré používam na úpravu fotografií a podobne. Mám tam Facetune, Layout, Printic, VSCO, PicFrame. Doprava od mojej homescreen mám aplikácie, ktoré nepoužívam až tak často, no tiež k nim chcem mať ľahký a priamy prístup. Aplikácie ako M.Cycles (lebo každá žena by mala mať prehľad:)), Mapy, Google Maps, Kalkulačka, Watch, Doplnky (kde mám všetky Apple aplikácie, ktoré nepoužívam nikdy a nedajú sa vymazať), Shazam, Skype, Snapchat, Audible, ktorý by som mala začať opäť naplno používať. Je to ten najlepší spôsob, ako nestratiť kontakt s angličtinou. Mimochodom, mám iPhone 6S GOLD 64GB, na pozadí moje úplne top najobľúbenejšie kvety - ružové pivonky, zozadu plastový ochranný kryt, ktorý je priesvitný, lebo dizajn tohto telefónu sa mi páči natoľko, že ho neplánujem zakrývať žiadnymi ozdobnými krytmi. No a nedávno som si na sklo nalepila fóliu, telefón mi našťastie nepadá, len som chcela displej ochrániť pred prípadnými škrkancami od kľúčov a podobne. 

Aký telefón používate a čo v ňom máte Vy? :)

Follow my blog with Bloglovin
SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig