17. januára 2016

Beauty Favorites


Rozhodla som sa, že sa budem viac a dôkladnejšie starať o svoju pleť. Na kozmetiku nechodím, dôverujem svojej domácej starostlivosti. Ani ten najkrajší a najdokonalejší makeup nebude na zanedbanej pleti vyzerať dobre. Pleťovú kozmetiku by sme nemali podceňovať, hlavne keď sa tridsiatka pomaly ale isto blíži :) Toto sú moji obľúbenci, ktorých doslova zbožňujem. Nie je ich veľa, ale rozhodne stoja za vyskúšanie. 

I decided to take care of my skin more precisely. I don´t get facials ever, so I do everything at home. Even the most beautiful and perfect makeup will not look right on neglectful skin. With almost three crosses on the back, we really can not underestimate our skincare. These are my current favorites that I really like now. It´s just a couple of things but they are worth trying.
So značkou Bioderma spolupracujem už dlhšie a som tomu nesmierne rada. Vďaka nim som mohla vyskúšať aj tieto prípravky na suchú pleť. Nikdy som si nemyslela, že moja pleť je vyslovene suchá, skôr zmiešaná, no keď som začala používať pleťový krém Atoderm Nutritive, zaľúbila som sa. Na studené zimné obdobie je viac než vhodný, moja pleť je hydratovaná a žiadne suché miesta ma netrápia ako po minulé zimy. Balzam na pery z rovnakej rady používam denne, mám ho v kúpeľni a skutočne, popraskané suché pery som túto zimu ešte nemala a asi ani mať nebudem :) 

I´ve been working with Bioderma for some time now and I really appreciate it. Thanks to them I was able to try these products for dry skin. I did not think my skin is dry, I thought it was more combination. When I started using Atoderm Nutritive for my face I fell in love. It´s more than suitable for this cold wintery weather, my skin is hydrated and I have no dry patches as last winter. The lipbalm from this range I use everyday, I have it in my bathroom and I haven´t had chopped lipes since using it.  
Teplá a útulná vôňa vanilky. Presne o tom je Eau Duelle od značky Diptyque. Jedinou nevýhodou je jej ťažšia dostupnosť a že mi v nej ostali už len asi dve kvapky :(

Warm and cosy vanilla scent. This is Eau Duelle from Diptyque. The only one downside is that it is not available easily and that I have only few drops left :(


Návrat k starej dobrej overenej klasike. Moje riasy nepotrebujú našťastie veľa, mám ich prirodzene dlhé a husté. Táto maskara so silikónovým aplikátorom spĺňa všetky moje požiadavky, zafarbí, zahustí, vytočí bez toho, aby riasy vyzerali neprirodzene. Odporúčam!

Back to good old classics. I´m lucky that my lashes are naturally long and relatively thick. This mascara with a silicon wand is all in one for me. My lashes are black, longer and thicker without looking fake. I really recommend it!


Pred Vianocami som si splnila ďalší svoj malý sen. Kúpila som si rúž značky Tom Ford, ako inak v prirodzenom nude odtieni. Som s ním maximálne spokojná, mám pocit, že je to ďalšia z mojich top nude farieb pre moju pleť a z kabelky ho už ani nevyberám. Odtieň je Flynn a je z kolekcie Lips & Boys, teda mini, cenovo dostupnejšia verzia. Teším sa :)

Before Christmas I fullfilled one of my little dreams. I purchased my very first Tom Ford lipstick, naturally in nude. I´m really happy about it and I think that it´s one of my top nude lipcolors for my complexion and I rarely take it out of my handbag. The shade is Flynn from Lips & Boys mini lipstick collection. I´m really happy :)

SHARE:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

Blogger Template Created by pipdig