15. januára 2016

Asos Wishlist


Tí, ktorí sledujete môj blog už dlhšie, alebo jednoducho tí, ktorí ma poznáte určite viete, že jednou z mojich najobľúbenejších online nákupných destinácií je ASOS. As Seen On Screen, všetky najnovšie módne trendy a vychytávky na jednom mieste.  Ja sa silno pohrávam s myšlienkou, že všetky svoje tohtoročné povianočné zľavové nákupy zhrniem do jedného VIDEA, áno, videa na mojom youtube kanáli. Uvidíme, ako sa mi to podarí zrealizovať, väčšina je ešte len na ceste ku mne a popravde, ide len o pár kúskov. Pred nejakým časom som pravidelne zverejňovala môj aktuálny zoznam želaní práve z ASOSu a rozhodla som sa s Vami podeliť aj o ten momentálny. Tu je môj wishlist.. 

It´s a well known fact, that ASOS is one of my all time favorites online fashion destinations. As Seen On Screen, all the latest trends all together. I´ve been thinking recently to make  a VIDEO (yes, a video on my youtube channel) dedicated to all my "after Christmas" online shopping. We will see how this youtube thing goes, in fact I did not do such a  big damage to my bank account this time. A few months back I used to make posts about my ASOS wishes so they´re back now! Here is my actual ASOS wishlist..  


Posledné roky nosím len nízke podpätky, a to najmä zo zdravotných dôvodov. Takýto pánsky štýl sa mi na bežný deň do práce veľmi páči a aj cena týchto krások je viac než priaznivá. 

I´ve been wearing only flats for last couple of years, mainly because of my health. This pair is geat for my casual everyday style and the price is also very affordable. 

Po tejto kuchárskej knihe pokukujem už pár mesiacov, veď inšpirácie nie je nikdy dosť a najmä tej zdravej.

I´ve been looking at this cookbook for couple of months now and I think there is never enough healthy inspiration so I think I really need it now.

Jednoduché elegantné sandáliky z kože, ktoré sa hodia na všetky spoločenské udalosti, napríklad svadby, oslavy, s nižším podpätkom, ktorý by som zvládnuť mohla.

Simple and smart leather sandals, suitable for every occasion as weddings or party, lower heel which I can handle I think.


Kárované košele zbožňujem. Celoročne. Značku Hollister tiež, je zárukou toho, že ani po častom praní košeľa nestratí tvar. 

I love checked shirts. All year round. Hollister is a guarantee that even after several washes it does not loose the shape. 

Okuliare značky Quay sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú vyskúšať nové bláznivejšie tvary no nechcú na ne minúť majlad. 

Quay Australia sunglasses are a great alternative for people who want to try some new shapes and don´t want to spend a fortune on them. 


Najlepší top coat na svete!

The best top coat of the world!


Veľmi sa mi páčia šnurovacie nízke topánky, tieto kožené lakované Senso sú podľa mňa dokonalé, už si na ne brúsim zuby :)

I really love lace up flats, these leather Senso ones are perfect for me, I can´t wait :)


Členkové čižmy by som najradšej nosila stále, hodia sa ku všetkému a k mojim čiernym by som prijala aj svetlejšiu farbu. Čo hovoríte na tieto?

I can wear ankle boots every day, they go well with everything and I´d like to purchase some lighter ones to my black collection. What do you think about this pair?

Stále po ňom túžim! <3

Still in my dreams! <3


Krásne šaty! Bielu až tak nenosím, no tieto šaty ma zaujali na prvý pohľad.

Beautiful dress! I don´r really wear white, but this dress was love at first sight.Čo hovoríte na môj wishlist? Ktoré kúsky by ste si vybrali aj Vy?

What do you think about my wishlist? Which pieces would you choose?SHARE:

3 komentáre

Blogger Template Created by pipdig